کد خبر: 1768944/42 زمان: 20:58   1400/04/28 بازدید: 20,794

ترافیک شدید؛ ترکیب پرستاره بریتانیا (عکس)

فوتبال انگلیس به قدری ستاره در اختیار دارد که تا سال ها می تواند در فوتبال جهان آفای کنند.

به گزارش "ورزش سه"، صفحه توئیتر اسکواکا نیوز لیست جالبی منتشر کرده که نشان می دهد حتی اگر تیم ملی بریتانیا در المپیک توکیو از سهمیه بازیکنان بزرگ سال خود نیز استفاده نکند، می تواند تیمی در اندازه قوی ترین تیم های جهان روانه مسابقات بکند. تیم ملی بریتانیا درون دروازه دو سنگربان جوان و آماده به نام های دین هندرسون و آرون رامسدل در اختیار دارد. در خط دفاعی نام بازیکنانی چون فیکایو توموری، جو گومز، کی‌ران تیرنی، آرون فان بیساکا، ترنت الکساندر آرنولد، بن وایت و اتیان آمپادو را می بینیم که اغلب در تیم های بزرگی بازی می کنند.

 

میسون مونت، جود بلینگهام، دکلان رایس، بیلی گیلمور و فیل فودن در بین ستاره های نسل جدید فوتبال انگلیس جای داشته و می توانند تا سال های سال در ترکیب تیم بزرگسالان نیز درخشان ظاهر شوند.

 

در خط حمله نیز شاهد حضور مارکوس راشفورد، دنیل جیمز، جیدون سانچو، بوکایو ساکا، کالوت لوین، میسون گرینوود و تامی آبراهام هستیم که اغلب بازیکنانی گران قیمت و توانا هستند و همین حالا نیز در تیم های مشهوری بازی می کنند. بدین ترتیب به نظر می رسد سه شیرها حداقل تا یک دهه اتی ترکیبی پرستاره و باکیفیت در اختیار داشته باشند. انگلیس در سال های اخیر موفق به رسیدن به نیمه نهایی جام جهانی و فینال یورو شده و با این نسل فوق العاده، شاید بالاخره شاهد فتح یک عنوان قهرمانی معتبر بعد از نیم قرن از سوی سه شیرها باشیم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.