کد خبر: 1769054/44 زمان: 10:50   1400/04/29 بازدید: 1,194

انصراف ذوب آهن از تیمداری در لیگ هندبال بانوان

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اعلام کرد برای هندبال بانوان بودجه ای در نظر نگرفتیم و این باشگاه در بخش هندبال بانوان تیمداری نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم هندبال بانوان ذوب آهن سال گذشته و در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان که با حضور 8 تیم و به صورت برگزار شد نتایج خوبی را کسب نکرد و در پایان به لیگ دسته یک هندبال باشگاه های کشور سقوط کرد.


بعد از این اتفاق عده ای هنوز باورشان نمی شد که ذوب آهن با این همه قدمت و قدرت در هندبال باید در فصل جدید یعنی سال ۱۴۰۰ در لیگ یک تیمداری کند؛ اتفاقی که دور از انتظار بود و مسئولان باشگاه راضی نبودند در لیگ دسته یک تیمداری کنند. در همین رابطه مجتبی فریدونی مدیر عامل باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: قصد تیم داری در هندبال بانوان را داشتیم و به فدراسیون نامه زدیم که اگر امکان آن وجود دارد و تیمی انصراف داده در لیگ برتر شرکت کنیم ولی گفتند امکان آن وجود ندارد و ما هم تیم را منحل کردیم و بودجه‌ای برای آن اختصاص ندادیم.


وی افزود: باشگاه ذوب اهن در رشته‌های والیبال فوتبال، والیبال نشسته، بسکتبال، هندبال تیم داشت و امسال هم به رشته‌ های قایقرانی و تکواندو ورود کردیم. دیگر در هندبال بانوان تیم‌داری نمی‌کنیم زیرا قشنگ نیست که ذوب‌ آهن بخواهد از لیگ یک شروع کند و در سال گذشته بازیکنان باید تلاش می‌کردند که به لیگ دسته یک نروند.


فریدونی در پایان پیرامون اینکه دیگر این باشگاه در هندبال بانوان تیمداری نخواهد کرد گفت: بعد از اینکه ما جواب منفی از فدراسیون برای تیمداری در لیگ برتر گرفتیم، دوباره به ما گفتند می‌توانید در لیگ برتر شرکت کنید، اما بی فایده بود زیرا بودجه‌ای برای تیم هندبال بانوان اختصاص ندادیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.