کد خبر: 1769101/29 زمان: 17:02   1400/04/29 بازدید: 18,861

گزارش آاس؛

تهدید وینیسیوس؛ کارلتو باج نمی دهد

کارلو آنچلوتی اجازه فروش وینیسیوس را نداد ولی ستاره برزیلی 21 ساله جایگاهی تضمین شده زیر نظر او نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش بود که نشریه میرر ادعا کرد  رئال مادرید در مذاکرات برای رافا واران، نام وینیسیوس ستاره برزیلی 21 ساله خود را نیز مطرح کرده و او را به شیاطین سرخ پیشنهاد داده است.

رئال به دنبال جذب کیلیان امباپه است و برای این مهم نیاز به پول دارد. از سوی دیگر بازگشت گرت بیل به دلیل اینکه او اکنون بازیکن خارج از اتحادیه اروپا محسوب می شود، باعث خواهد شد تا یکی از برزیلی های رئال از فهرست تیم خارج شود.

 

 

 

 

دیروز این شایعه تکذیب شد و رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مانع فروش وینیسیوس شده و او فصل بعد نیز ماندنی است ولی وینی برای رسیدن به جایگاه ثابت زیر نظر کارلتو، کار ساده ای پیش رو ندارد.

او که از سال 2018 برای رئال بازی می کند، فصل قبل زیر نظر زیدان 2722 در میدان بود و بیشتر از همیشه توانست بازی کند اما عملکرد او در 118 بازی برای رئال به عنوان یک نیروی تهاجمی ناامیدکننده بوده و تنها موفق به زدن 14 گل شده است. درخشش او در بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برابر لیورپول که در برتری 3-1 کهکشانی ها زننده دو گل بود، امیدواری ها نسبت به او را بالا برد ولی وینی در ادامه فصل دیگر نتوانست سایه ای از وینیسیوس بازی با لیورپول باشد.

 

 

 

 

 بازگشت گرت بیل به رئال و رسیدن ادن هازارد به فرم خوب خود، در کنار حضور رودریگو گوئس، لوکاس واسکز و مارکو آسنسیو، رقابت در خط حمله رئال را بیش از پیش افزایش خواهد داد و در چنین شرایطی وینیسیوس جایگاه ثابتش در رئال را در خطر می بیند. 

کارلتو با ممانعت از جدایی وینی نشان داد که روی او حساب می کند ولی باید دید ستاره برزیلی چگونه پاسخ اعتماد مربی ایتالیایی را خواهد داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.