کد خبر: 1769127/42 زمان: 16:13   1400/04/29 بازدید: 32,084

کاپیتان میلان این بار راهی بارسلونا می‌شود؟

به نظر می رسد بارسلونا این بار جدی تر از همیشه به دنبال خرید الیسو رومانیولی، کاپیتان میلان است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا خط حمله خود را با جذب بازیکنانی چون سرخیو آگوئرو و ممفیس دیپای تقویت کرده و بعد از خرید اریک گارسیا در بخش دفاعی، حالا برای مذاکره با الیسو رومانیولی وارد عمل شده است. قرارداد این مدافع 26 ساله و ایتالیایی یک سال دیگر با باشگاه میلان تمام می شود و به نظر می رسد طرفین تمایلی به ادامه همکاری ندارند. نشریه اسپورت مدعی شد بارسلونا و میلان به دنبال راه حلی مشترک برای بر طرف کردن نیازهای خود در پنجره تابستانی هستند.

 

 

معاوضه می تواند از نظر اقتصادی برای هر دو باشگاه مفید باشد. باشگاه میلان به جذب بازیکنانی چون میرالیم پیانیچ  وفیلیپ کوتینیو علاقمند بوده، اما شرایط پرداخت هزینه خرید این بازیکن را ندارد. اما معاوضه با الیسو رومانیولی بهترین راه حل برای طرفین خواهد بود و البته احتمالا میلان باید رقمی در حدود 20 میلیون یورو نیز پرداخت کند.

 

سبک بازی رومانیولی کاملا مناسب بارسلونا بوده و او علاوه بر مرکز خط دفاعی، می تواند در پست دفاع چپ نیز بازی کند. البته فابریتزیو رومانیولی مدعی شد هنوز مذاکره رسمی بین طرفین صورت نگرفته، اما در آینده احتمال رخ دادن این اتفاق وحود دارد.

 

البته در سال های اخیر بارها شاهد مطرح شدن شایعاتی مبنی بر انتقال الیسو رومانیولی به نوکمپ بوده ایم. اما امسال و با توجه به اینکه فقط یک سال از قرارداد این بازیکن با روسونری باقی مانده، این اخبار جدی تر از همیشه شده است. با افزایش سن و سال جرارد پیکه، مدیران بارسلونا از همین حالا به دنبال بیمه کردن خط دفاعی این تیم برای سال های آینده هستند و الیسو رومانیولی می تواند گزینه خوبی برای بلوگرانا لقب گیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.