کد خبر: 1769230/58 زمان: 23:05   1400/04/29 بازدید: 65,989

جنجال در اراک؛ خشم علیمنصور از مربی تراکتور (عکس)

دقایق میانی نیمه دوم دیدار آلومینیوم و تراکتور جنجالی بود.

به گزارش ورزش سه، دیدار تیم های آلومینیوم و تراکتور در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران با برتری دو بر صفر شاگردان فیروز کریمی همراه بود. گل اول تراکتور را میثم تیموری به ثمر رساند و مهدی تیکدری در دقایق پایانی نیمه اول گل دوم را وارد دروازه پورحمیدی کرد؛ روی این صحنه شاهد اعتراض شدید آلومینیومی ها به داور بازی بودیم.

 

 

 

 

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم آلومینیوم که اعتقاد داشت در این صحنه باید داور بازی آفساید اعلام می کرد به شدت اعتراض خود را به او ابراز کرد. این اعتراض به حدی بود که علی صفایی برای دقایقی بازی را متوقف کرده و سرمربی آلومینیوم را دعوت به آرامش نمود.

 

دیدار دو تیم در نیمه دوم هم لحظات پر تنشی داشت؛ در میانه های این نیمه بود که درگیری در کنار زمین میان اعضای نیمکت دو تیم باعث توقف مسابقه شد. علیرضا منصوریان که اعتراض ناچیزی به قضاوت داور در یک صحنه داشت، با واکنش یکی از مربیان تیم حریف مواجه شد؛ منصوریان که معتقد بود مربی تراکتور به او فحاشی کرده است با او درگیر شد تا صحنه های عجیبی را در کنار زمین شاهد باشیم.

 

 

این اتفاقات در حالی رخ می داد که بازی دو تیم در جام حذفی هم بسیار جنجالی از آب درآمده و با اخراج منصوریان و خطیبی (سرمربی وقت تراکتور) همراه بود. منصوریان به شدت از دست مربی تراکتور شاکی بود اعتراض خود را به گوش فیروز کریمی رساند و از او خواست تا با این مربی برخورد کند.

 

اعتراضات منصوریان در این صحنه ادامه داشت تا اینکه داور او را با کارت قرمز از زمین اخراج کرد. سرمربی آلومینیوم که بعد از دریافت کارت قرمز قصد خروج از زمین را نداشت با صدای بلند به فحاشی مربی تیم حریف معترض بود و اعضای نیمکت تیم تراکتور مشغول دلجویی از او بودند تا اینکه سرمربی اراکی ها پس از خوش و بش با کریمی حاضر به ترک زمین شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.