کد خبر: 1769295/58 زمان: 08:36   1400/04/30 بازدید: 19,999

پیام قبل از جدایی رکورد زد؛

تاریخ سازی نیازمند با لباس سپاهان (عکس)

دروازه بان جوان تیم سپاهان یک رکورد مهم را به نام خود در این تیم ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم سپاهان در دیداری حساس موفق شد میزبان خود پدیده را در هفته بیست و هشتم با یک گل شکست دهد. پیام نیازمند، دروازه بان جوان سپاهانی ها در این دیدار موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد.

 

دروازه بان 26 ساله تیم سپاهان که پس از سه فصل درخشش در این تیم و حضور در اردوهای تیم ملی مورد توجه چند تیم خارجی قرار گرفت و در اولین تجربه لژیونر شدنش با عقد قراردادی تا پایان سال 2024 و بند آزادسازی 10 میلیون یورویی به پورتیموننزه پرتغال پیوست.

 

 

نیازمند در آخرین روزهای حضور خود در سپاهان خیلی دوست دارد تا طعم قهرمانی در لیگ برتر را با این تیم بچشد. او برای رقم زدن این اتفاق تلاش زیادی می کند در بازی امشب مقابل پدیده نیز موفق شد دروازه خود را بسته نگاه داشته و سیزدهمین کلین شیت فصل را رقم بزند.

 

نیازمند که طی سه سال اخیر نمایشی فوق العاده در ترکیب سپاهان داشته و حتی یک مسابقه رسمی را هم  از دست نداده و رکوردار بیشترین دقایق گل نخوردن در تاریخ فوتبال ایران به حساب می آید با بسته نگه داشتن دروازه خود در بازی امشب بیشترین تعداد کلین شیت در تاریخ باشگاه سپاهان را به نام خود ثبت کرد.

 

 

گلر طلایی پوشان با ثبت چهل و پنجمین کلین شیت خود در لباس سپاهان از رحمان احمدی (44 کلیت شیت) رد شده و رکورد بیشترین کلین شیت در این تیم در تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص داد تا در روزهای پایانی حضورش در سپاهان، رکورد بزند. بعد از نیازمند و احمدی، آرمناک پتروسیان با 42 کلین شیت، در این رتبه بندی سوم است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.