کد خبر: 1769311/55 زمان: 09:37   1400/04/30 بازدید: 6,197

آبی‌های سابق خنثی در مقابل استقلال؛

رابط-بلبلی؛ خبری از انتقام و خودنمایی نبود (عکس)

دو بازیکن سابق استقلال که به صورت قرضی در تیم نفت مسجدسلیمان حضور دارند، نتوانستند نمایش خوبی را مقابل آبی‌پوشان پایتخت از خود نشان بدهند.

به گزارش "ورزش سه" تراکم بالای بازیکنان بزرگسال و نام‌آشنا در ترکیب استقلال باعث شده تا بازیکنان جوان‌تر که با این تیم قرارداد امضا می‌کنند، تصمیم به جدایی قرضی از جمع آبی‌پوشان بگیرند و برای تجربه‌اندوزی و کسب اندوخته‌های بیشتر و البته به دست آوردن فرصت بازی بیشتر، راهی تیم‌های دیگر لیگ برتری و حتی لیگ یکی شوند.

 

محمد بلبلی و فردین رابط از جمله این بازیکنان جوان به شمار می‌روند که تصمیم به جدایی قرضی از استقلال شده‌اند؛ بلبلی در ابتدای فصل نتوانست نظر مساعد محمود فکری را در استقلال جلب کند و به نفت مسجدسلیمان پیوست و رابط نیز در میانه فصل و پس از جدایی فکری از استقلال و آمدن فرهاد مجیدی، شرایط را برای ادامه حضور در استقلال فراهم ندید و تصمیم به جدایی قرضی گرفت.

 

 

حالا هر دوی این بازیکنان در نفت مسجدسلیمان زیر نظر محمود فکری شاغل هستند و شب گذشته نیز با لباس نفت مهیای حضور در مقابل استقلال بودند؛ محمد بلبلی با تصمیم کادرفنی نفت، از ابتدا در ترکیب مقابل استقلال قرار گرفت اما در مدت 75 دقیقه حضورش در مقابل تیم سابق خود نتوانست کار ویژه‌ای را انجام دهد و نقش پررنگی در میدان مسابقه نداشت.

 

در دقیقه 82 بازی هم بود که فکری تصمیم گرفت تا فردین رابط را به میدان بفرستد تا شاید حضور او بتواند گره از کار نفت بگشاید و بازی را حداقل به تساوی بکشاند، اما رابط هم حضور موفقی مقابل تیم سابق خود نداشت و حتی فرصت پرتاب اوت بلند که در آن مهارت ویژه‌ای را دارد را هم به دست نیاورد تا هم محمد بلبلی و هم فردین رابط ناکام در مقابل تیم سابق خود از میدان مسابقه و ورزشگاه آزادی خارج شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.