کد خبر: 1769324/55 زمان: 10:19   1400/04/30 بازدید: 17,574

بازگشت موفق مظاهری به دروازه استقلال؛

رشید و کلین‌شیت‌هایی که دو رقمی شد (عکس)

پس از پنج بازی دوری از ترکیب استقلال، بار دیگر رشید مظاهری فرصت بازی برای آبی‌پوشان پایتخت را به دست آورد و موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شد.

به گزارش "ورزش سه" مصدومیت و البته مشکلات مالی که استقلال با آن دست و پنجه نرم می‌کند و باعث شد تا بدقولی‌هایی در زمینه تعهدات ارائه شده به بازیکنان ایجاد شود، باعث شد تا رشید مظاهری پس از حضور در مقابل پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر که ناکام در ثبت کلین‌شیت بود، جای خود را به حسین حسینی بدهد و درخشش این دروازه‌بان در هفته‌های گذشته، مظاهری را که از ابتدای فصل دروازه‌بان ثابت استقلال بود، را نیمکت‌نشین کرد.

 

با این‌حال پس از پنج تجربه نیمکت‌نشینی، فرهاد مجیدی پس از بازی سنگین داربی پایتخت در جام حذفی، تصمیم گرفت تا این‌بار حسینی را به نیمکت بفرستد و بار دیگر مسئولیت حراست از دروازه استقلال را به رشید مظاهری بسپارد؛ مسئولیتی که در انجام آن رشید مظاهری بهترین عملکرد ممکن را داشت و توانست به خوبی هم خروج‌های موفقی را از خود نشان بدهد و هم این‌که در مقابل معدود حملات نفت، ایستادگی خوبی را داشته باشد.

 

 

این عملکرد موفق در شب بازگشت دوباره رشید مظاهری به ترکیب استقلال باعث شد تا او به دهمین کلین‌شیت خود در لیگ بیستم برسد و از این حیث، تعداد کلین‌شیت‌های خود با لباس استقلال را در لیگ برتر دو رقمی کند و به عدد 10 برساند؛ با توجه به سیستم چرخشی که فرهاد مجیدی در دستور کار قرار داده، مشخص نیست برای بازی بعدی مقابل نساجی، مظاهری بازهم دروازه‌بان استقلال خواهد بود یا حسینی به خط دروازه باز خواهد گشت.

 

اما اتفاق امیدوارکننده برای کادرفنی، آمادگی بالای هر دو دروازه‌بان استقلال است که خیال آبی‌ها را از خط دروازه آسوده کرده است؛ چرا که در 9 بازی گذشته خود، 7 کلین‌شیت داشته و تنها 2 نوبت دروازه‌شان باز شده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.