کد خبر: 1769329/55 زمان: 10:29   1400/04/30 بازدید: 32,782

طغیان علیه نافرمانی شاگردان؛

مهدی رحمتی در وضعیتی که تاکنون ندیده‌اید!

سرمربی تیم فوتبال پدیده در اوایل بازی و پیش از آن‌که تیمش گل اول را دریافت کند، به شدت بر سر بازیکنان خود بابت اشتباه‌شان در یارگیری فریاد کشید.

به گزارش "ورزش سه" سپاهان در شرایطی برنده دیدار حساس هفته در مشهد مقابل پدیده شد که شاگردان مهدی رحمتی به ویژه در نیمه دوم چند فرصت خوب گلزنی را داشتند و حتی توپ را تا روی خط دروازه سپاهان هم بردند اما درخشش نیازمند و خط دفاعی سپاهان در نیمه دوم، اجازه باز شدن دروازه را نداد و بازی با همان برتری یک گله طلایی‌پوشان در نیمه اول به پایان رسید.

 

اتفاق جالب‌توجه نیمه اول، در پیش از به ثمر رسیدن گل برتری سپاهان رخ داد، جایی که مهدی رحمتی به شدت علیه مدافعان موضع‌گیری کرد و به آن‌ها تاخت و آنقدر از دست آن‌ها عصبی بود و معتقد بود که نکات فنی گفته شده در زمین پیاده‌سازی نمی‌شود که پایش را تا داخل زمین هم گذاشت تا بهتر صدای اعتراض خود را به مدافعان تیمش برساند؛ مخاطب او بیشتر رضا یزدان‌دوست بود که مهدی رحمتی معتقد بود در جریان بازی اصلا حضور ندارد و رحمتی می‌خواست با این اقدام خود، را در جریان بازی قرار دهد.

 

تصاویر این برافروختگی مهدی رحمتی توسط «احمد هادی» عکاس ورزش سه در ورزشگاه امام رضا(ع) شکار شد که در نوع جالب‌توجه است؛ آن‌هم در شرایطی که طول دوران مربیگری مهدی رحمتی کمتر او را این‌گونه برافروخته دیده بودیم.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.