کد خبر: 1769384/29 زمان: 18:18   1400/04/30 بازدید: 36,589

گزارش اسپورت:

خرید جدید بارسا بدون تعطیلات تابستانی ماند

اریک گارسیا خرید جدید بارسلونا باید پس از حضور در بازی های المپیک در تمرینات پیش فصل حاضر شود.

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات پیش فصل بارسلونا بیش از یک هفته است که شروع شده و این تیم فردا در دیداری دوستانه باید به مصاف ناستیچ برود. بارسا برای این بازی غایبان زیادی دارد و بدون ملی پوشانش در میدان حاضر خواهد شد.

 

 

 

 

روز گذشته ممفیس دیپای، آنتوان گریزمان، کلمنت لنگله و فرانکی دی یونگ پس از تمام شدن تعطیلات تابستانی به تمرینات اضافه شدند و چند روز بعد نیز سرخیو بوسکتس، مارتین برایثویت و جوردی آلبا در تمرینات حاضر خواهند شد اما لیونل مسی، امرسون رویال و سرخیو آگوئرو همچنان در تعطیلات تابستنانی خواهند بود و هفته اول آگوست شاهد اضافه شدن شان به تمرینات هستیم.

 

 

 

 

اریک گارسیا، اسکار مینگسا و پدری هم به دلیل حضور در تیم المپیک اسپانیا قادر به حضور در تمرینات نیستند. پس از تمام شدن کار اسپانیا در المپیک 2020 تنها پدری است که 10 روز به تعطیلات می رود ولی دو بازیکن دیگر باید در تمرینات پیش فصل حاضر شوند.

بارسا معتقد است اریک گارسیا که در سال 2021 تنها 4 بازی برای سیتی انجام داد(به دلیل رد تمدید قرارداد به نیمکت تبعید شد) با وجود شرکت در یورو 2020 و المپیک، نیاز به استراحت ندارد و از لحاظ بدنی مشکلی نخواهد داشت.
 

 

 

 

 

مینگسا نیز پس از اتمام فصل و تا شروع شدن تمرینات تیم المپیک اسپانیا فرصتی چند هفته ای برای استراحت داشت ولی پدری که تا به امروز 52 بازی برای بارسا و 7 بازی برای اسپانیا در یورو انجام داده، به شدت نیاز به استراحت دارد و این اجازه برای او صادر شده است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.