کد خبر: 1769396/34 زمان: 14:41   1400/04/30 بازدید: 39,187

مصدومیت پنهان؛ بازیکن پرسپولیس جراحی می شود

علی شجاعی در بازی دیروز پرسپولیس در برابر ماشین سازی از دقیقه 62 به جای مهدی ترابی وارد میدان شد و در دقیقه 90 به شهریار مغانلو پاس گل داد.

به گزارش "ورزش سه"، این دومین پاس گلی علی شجاعی در پست تخصصی اش بود؛ کاری که به دفعات در نساجی انجام داد. نکته مهم در جریان بازی؛ دوبار کتف علی شجاعی از جا در رفت که خود این بازیکن آن را جا زد تا به بازی ادامه دهد. اما درد شدید در پایان بازی به سراغ او آمد و برای رهایی از این مشکل باید کتف خود را جراحی کند و طبیعتا در دو هفته پایانی قادر به همراهی تیم پرسپولیس نخواهد بود.

 

علی شجاعی که یکی از بازیکنان کلیدی نساجی در فصل گذشته بود این فصل خیلی از سوی یحیی گل محمدی به بازی گرفته نشد؛ از اینرو به دنبال تغییر تیم در فصل جدید است تا شانس بیشتری برای بازی در لیگ برتر پیدا می کرد و روزهای خوب خود را در نساجی یک بار دیگر در لیگ برتر تکرار کند. او در نساجی هم پاس گل های متعددی داد و یکی از ارکان تاثیر گذار تیم در کسب عنوان نهمی بود.

 

 

یحیی گل محمدی به بازی دادن به علی شجاعی در بازی با ماشین سازی نشان داد که به این بازیکن اعتماد دارد اما ترافیک بازیکن موجب شده تا کمتر از او بهره ببرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.