کد خبر: 1769409/29 زمان: 15:50   1400/04/30 بازدید: 14,137

فسخ قرارداد احتمالی؛

تصمیم نهایی اینتر در مورد ویدال مشخص شد

آرتورو ویدال ستاره شیلیایی اینتر یک سالپس از پیوستن به این باشگاه باید به دنبال مقصدی جدید باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان سال گذشته و پس از شکست سنگین بارسلونا از بایرن بود که نام آرتورو ویدال در فهرست خروجی باشگاه کاتالان قرار گرفت. ویدال پس از دو سال حضور در بارسا چاره ای جز جدایی نداشت و تصمیم گرفت به اینتر ملحق شود. مدت ها بود که شایعات انتقال او به این باشگاه ایتالیایی به گوش می رسید و با توجه به سابقه خوب همکاری ویدال با آنتونیو کونته مربی وقت اینتر، این انتقال نهایی شد.

 

 

 

 

ویدال هرچند به دلیل مصدومیت ها نتوانست چندان در خدمت اینتر باشد ولی در هر صورت با این تیم فاتح اسکودتو شد. با جدایی کونته از اینتر و آمدن سیمونه اینزاگی، مربی جدید تمایلی برای همکاری با ویدال ندارد و سران اینتر نیز مخالفتی با جدایی او نخواهند کرد.

 

 

 

 

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، پس از اعلام عدم نیاز اینزاگی، ویدال در فهرست فروش قرار گرفته و سران باشگاه حتی برای تسهیل جدایی او قصد فسخ قرارداد با وی را دارند. در یکی دو هفته اخیر با ژوائو ماریو نیز فسخ شده بود و قرار است با راجا ناینگولان نیز به زودی فسخ شود.

ویدال یکی از بازیکنانی است که دستمزد بالایی دریافت می کند و شرایط اقتصادی اینتر به گونه ای نیست که بتواند فصل بعد نیز آن را متقبل شود. از قرارداد ویدال یک سال دیگر باقیمانده ولی دیگر برای او جایی در اینتر نیست.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.