کد خبر: 1769480/52 زمان: 23:14   1400/04/30 بازدید: 19,004

گرین‌وود و انتخاب عجیب در مورد دشوارترین حریفش

میسون گرینوود، ستاره انگلیسی منچستر یونایتد، جو برایان، مدافع فولام را به عنوان سخت‌ترین حریف خود انتخاب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، میسون گرین‌وود یکی از جدید ترین پدیده های باشگاه منچستر یونایتد به حساب می آید. این بازیکن در فصل گذشته بیشتر در ترکیب شیاطین سرخ به میدان رفت و نمایش های قابل قبولی را هم از خود ارائه داد تا هواداران یونایتد به آینده این ستاره انگلیسی امیدوار شوند.

 

 

 

 

میسون گرین‌وود طی این مدت مقابل بسیاری از مدافعان میانی و کناری بزرگ دنیا قرار گرفته اما او انتخاب عجیبی در رابطه با سخت‌ترین حریف خود داشته است. گرین‌وود در این باره گفت: "سوال خوبی است اما ممکن است جوابش تا حدودی برای شما تعجب آور باشد. اما آیا شما جو برایان، بازیکن فولام را میشناسید؟

 

هنگامی که ما در برابر آنها چه داخل و چه خارج از خانه بازی می کردیم او هیچ فضایی در اختیار من قرار نداد. این یکی از سخت ترین بازی ها برای من بود."

 

گرین‌وود در ادامه تمجید خود از مدافع انگلیسی و 27 ساله باشگاه فولام گفت: "او کسی است که شاید شما فکر نمی کردید من اسمش را به زبان بیاورم اما برایان بسیار سرسخت عمل کرد و فضای زیادی را در اختیار من قرار نداد. او مدافع بسیار خوبی به شمار می‌آمد و احتمالاً سرسخت ترین حریفی بوده که من در مقابل آن قرار گرفته ام."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.