کد خبر: 1769526/44 زمان: 12:01   1400/04/31 بازدید: 6,234

دبیر به مدال آوران جوایز دلاری می دهد

بدرقه کشتی گیران المپیکی با پاداش 800 میلیونی

فدراسیون کشتی با برگزاری مراسمی و همچنین اهدای پاداش 800 میلیونی کشتی گیران المپیکی را بدرقه می کند.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که به نظر می رسد کشتی گیران جزو آخرین گروههای اعزامی ورزشکاران ایران به المپیک توکیو باشند، فدراسیون کشی قرار است فردا مراسمی را بدون حضور مهمانان و خبرنگاران به عنوان مراسم بدرقه کشتی گیران برگزار کند.


فدراسیون کشتی اعلام کرده با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامت کشتی گیران و کادر فنی اعزامی به المپیک، این مراسم بدون مهمان برگزار می شود و نفرات اعزامی توسط پدر شهید مصطفی صدرزاده بدرقه و از زیر کلام اله مجید رد خواهند شد.


فدراسیون کشتی به منظور ایجاد انگیزه در بین نفرات اعزامی، مبلغ 800 میلیون تومان پاداش به کشتی گیران و کادر فنی در این مراسم، اهداء خواهد کرد.


فدراسیون کشتی همچنین پاداش دلاری برای کسب کنندگان مدال المپیک تعیین کرده است و کشتی گیران در صورت کسب مدال طلا، نقره و برنز 5، 3 و 2 هزار دلار پاداش دریافت خواهند کرد و این جوایز بلافاصله پس از مراسم توزیع مدال به آن ها اهداء خواهد شد.


در روزهای گذشته نیز از سوی مسئولان استانی و حامیان مالی نیز پاداش های نقدی، دلاری و سکه ی طلا به کشتی گیران و کادر اعزامی اهداء شده است. ضمن اینکه با پیگیری فدراسیون کشتی کلیه پاداش و حقوق اهدایی از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان به نفرات اعزامی پرداخت شد.


پیش از این نیز از طرف وزارت ورزش برای کسب مدال طلای المپیک و پارالمپیک ۲ میلیارد تومان، مدال نقره یک میلیارد و250 میلیون تومان و مدال برنز 750 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. همچنین کمیته ملی المپیک نیز برای کسب مدال طلا ۱۰ هزار یورو ، نقره ۵ هزار یورو و برنز ۳۵۰۰ یورو در پای سکو اهداء می کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.