کد خبر: 1769531/52 زمان: 12:35   1400/04/31 بازدید: 34,999

ستاره سیتی، گزینه بارسا در صورت جدایی گریزمان

گفته می‌شود که بارسلونا در صورت جدایی آنتوان گریزمان به دنبال جذب رحیم استرلینگ از منچسترسیتی خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا تا به اینجا نقل و انتقالات تابستانی عملکرد قابل قبولی داشته و توانسته سه بازیکن را به شکل آزاد به خدمت بگیرد. اریک گارسیا در فاز دفاعی و سرخیو آگوئرو و ممفیس دیپای در بخش هجومی ستاره‌هایی بوده اند که بلوگرانا تا به اینجای نقل و انتقالات تابستانی موفق به جذب آنها شده است.

 

 

 

 

اما به نظر می‌رسد که کار بارسا در بازار تابستانی تنها به جذب بازیکنان مورد نیاز خود معطوف نمی‌شود و آنها احتمالاً به منظور بهبود شرایط مالی و البته تحقق هدف بزرگ‌شان یعنی تمدید قرارداد با لیونل مسی، به فروش برخی از ستاره‌های خود نیز احتیاج دارند.

 

یکی از بازیکنانی که گفته می‌شود به درهای خروج بارسلونا بسیار نزدیک شده ستاره فرانسوی این تیم یعنی آنتوان گریزمان است. او دو فصل ناامیدکننده را در بارسا پشت سر گذاشته و برخی شایعات حکایت از آن دارد که گریزمان احتمالاً به اتلتیکو مادرید بازخواهد گشت.

 

 

 

 

با وجود جذب آگوئرو و دیپای توسط بارسلونا در فاز هجومی، به نظر می رسد که این باشگاه در صورت جدایی گریزمان به دنبال جذب یک جایگزین برای او خواهد بود. در همین راستا گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه باشگاه کاتالانی شرایط جذب رحیم استرلینگ از منچسترسیتی را بررسی می کند و قصد دارد در صورت جدایی ستاره فرانسوی خود، این بازیکن را به خدمت بگیرد. البته قطعاً بارسا کار دشواری برای جذب استرلینگ پیش رو خواهد داشت زیرا بعید به نظر می رسد که سیتی به راحتی اجازه جدایی این بازیکن تاثیرگذار را صادر کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.