کد خبر: 1769535/56 زمان: 12:51   1400/04/31 بازدید: 2,944

لبنان هنوز با مربی جدید خود به توافق نرسیده است

در حالیکه فدراسیون فوتبال لبنان با ایوان هاسک مربی اهل جمهوری چک به توافقاتی دست یافته، اما این مربی هنوز با لبنانی ها قراردادی را امضا نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که عنوان شد فدراسیون فوتبال لبنان با ایوان هاسک سرمربی اهل جمهوری چک به توافق رسیده است و او هدایت حریف ایران را برعهده خواهد گرفت. اما با گذشت چندین روز، این مربی و فدراسیون فوتبال لبنان هنوز به صورت رسمی قراردادی را امضا نکرده اند.


یک وب سایت لبنانی در این زمینه نوشت که هاسک قصد دارد قراردادی یک ساله با فدراسیون فوتبال لبنان امضا کند. این قرارداد به معنای حضور هاسک تا پایان مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 و همچنین جام عرب 2021 خواهد بود و قرارداد این مربی تا پیش از آغاز جام ملت های آسیا 2023 چین به پایان می رسد.


البته این به معنای ترک قطعی لبنان پس از قرارداد یک ساله هاسک نیست و در صورتی که دو طرف از کار یکدیگر رضایت داشته باشند، این قرارداد می تواند تمدید شود. حالا باید دید که شروط هاسک مورد پذیرش فدراسیون فوتبال لبنان قرار می گیرد و او به صورت رسمی به عنوان مربی لبنان معرفی خواهد شد یا خیر.


خبر دیگر از تیم ملی لبنان اینکه آنها برای آمادگی در مسابقات مقدماتی جام جهانی، قصد برگزاری هیچ اردوی خارج از کشوری را ندارند بخصوص اینکه تا چند روز پیش از نخستین بازی لبنان در این مسابقات، آنها درگیر رقابت های لیگ داخلی هستند.


اما فدراسیون فوتبال لبنان قصد دارد 10 روز پیش از نخستین بازی این تیم مقابل امارات، راهی این کشور شده و اردویی کوتاه مدت را در دبی برگزار کند تا با آمادگی کامل به مصاف حریف خود برود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.