کد خبر: 1769547/42 زمان: 13:54   1400/04/31 بازدید: 3,970

سیمئونه: مطمئن بودم سوارز در اتلتیکو موفق می‌شود

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید به تمجید از توانایی های لوئیس سوارز پرداخته است.

به گزارش "ورزش سه"، یک سال قبل و در اواسط بازار تابستانی بود که مدیران بارسلونا تصمیم عجیب خود را علنی کرده و اعلام کردند لوئیس سوارز، گلزن 34 ساله و اوروگوئه ای در لیست فروش قرار گرفته است. اتلتیکومادرید خیلی زود برای خرید لوئیس سوارز وارد عمل شده و در نهایت گلزنی های متوالی این بازیکن و عملکرد درخشان در طول فصل گذشته باعث شد روخی بلانکوس بعد از سال ها موفق به فتح لالیگا بشود. حالا دیگو سیمئونه مدعی شد از همان ابتدا می دانسته که فصل درخشانی در انتظار لوئیس سوارز بوده و در نهایت نیز این اتفاق رخ داده است.

 

 

دیگو سیمئونه به نشریه مارکا گفت: "صحبت کردن در مورد بازیکنی مانند لوئیس سوارز ساده است و او همیشه توانایی های خود را نشان داده است. در همان لحظه ای که متوجه شدم امکان جذب لوییس سوارز وجود دارد، دریافتم که ترکیب فعلی اتلتیکومادرید بازیکنی مانند او را کم دارد. بازیکنانی مانند لوییس سوارز دنیای فوتبال خیلی یافت نمی شوند و اگر چند بازیکن متخصص گلزنی وجود داشته باشد، حتما سوارز یکی از آنها محسوب می شود.

 

از همان ابتدا متوجه شدم اگر خیلی محکم پشت سر سوارز ایستاده و از او حمایت کنیم، این بازیکن در دشوارترین لحظات بهترین واکنش را نشان داده و کارش را به خوبی انجام می دهد. من فالگیر نیستم، اما در فوتبال تخصص دارم و می دانستم حالا وقت درخشش لوییس سوارز است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.