کد خبر: 1769769/1 زمان: 18:01   1400/05/01 بازدید: 13,558

مگر اینکه گنج پیدا کرده باشی؛

اخطار اینتر به چلسی: از لوکاکو فاصله بگیر!

رسانه های ایتالیایی گزارش کرده اند که روملو لوکاکو، ستاره اینتر، هنوز زیر رادار چلسی است و اینتر هم جز در صورت دریافت پیشنهادی 120 میلیون یورویی قصد فروش او را ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی همچنان مشتاق جذب روملو لوکاکو است اما اینتر پس از اینکه اشرف حکیمی را به مبلغ 71 میلیون یورو به PSG فروخت دیگر برنامه ای برای فروش یکی از بازیکنان کلیدی خود در راستای سامان دادن به حساب ها نیست.

توتو اسپورت گزارش کرده است که در اینتر بازیکنانی مثل نیکولا بارلا، الساندرو باستونی و روملو لوکاکو را می توان تقریبا غیرقابل فروش دانست. به نظر می رسد که جدایی این بازیکنان از نراتزوری در این تابستان امکان‌پذیر نباشد.

با این حال چلسی به دنبال یک مهاجم نوک جدید است و اگر نتواند ارلینگ هالند را از بوروسیا دورتموند به استمفورد بریج ببرد، خرید لوکاکو را در نظر خواهد گرفت.

 

 

ملی پوش بلژیکی قبل از انتقال قرضی به اورتون  در فصل 12-2011 و در ابتدای رقابت های 14-2013 در استمفوردبریج بازی کرده بود.

 

اینتر نمی خواهد او را بفروشد و لوکاکو هم نمی خواهد جوزپه مه‌آتزا را ترک کند، اما طبق این گزارش  قهرمانان سری آ اگر پیشنهادی بیش از 120 میلیون یورو دریافت کنند، ممکن است آینده ای متفاوت برای مهاجم خود در نظر بگیرند.

 

این بازیکن 28 ساله اکنون در تعطیلات به سر می برد و انتظار می رود در ابتدای هفته آینده به میلان بازگردد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.