کد خبر: 1769899/47 زمان: 12:24   1400/05/02 بازدید: 8,434

افتتاحیه ایرانی به روایت سلفی و اینستاگرام (عکس)

همزمان با برگزاری افتتاحیه و پخش آن از شبکه های تلویزیونی، ورزشکاران کشورهای مختلف زاویه دید خود را با لایو اینستاگرامی به نمایش گذاشتند.

به گزارش "ورزش سه"، ورزشکاران ایرانی نیز از این قاعده خارج نبودند و در همان لحظاتی که نوبت به رژه کاروان ایران رسید، ناتیفیکیشن آغاز لایوهای اینستاگرامی نیز روی موبایل‌ها نقش بست تا اهالی ورزش امکان تماشای جزئیاتی جالب را داشته باشند و بیشتر در حال و هوای مراسم و ورزشکاران مورد علاقه خود قرار گیرند.

 

ثریا آقایی ورزشکار بدمینتون باز ایرانی یکی از آنهایی بود که فعالیت ویژه‌ای در اینستاگرام داشت و ورودش به دهکده المپیک و حضور در مراسم افتتاحیه را به این شکل پوشش داد. او که برای اولین بار در بین المپین های ایرانی جای دارد، در پستی اینستاگرامی نیز ذوق و علاقه اش نسبت به این مراسم را نشان داد.

 

 

دیگر ورزشکاران ایرانی هم نگاه خود از این مراسم را با دنبال کنندگان خود به  اشتراک گذاشتند و حالا فریم‌های امیرحسین خیرخواه عکاس "ورزش سه" نشان می‌دهد که هر یک در لحظاتی از مراسم گوشی موبایل خود را بیرون آوردند و با دوربین سلفی، عکس های یادگاری را ثبت کردند.

 

از صمد نیکخواه بهرامی که با حامد حدادی در حال صحبت بود و سلفی جالبی را هم با هم‌تیمی‌های بسکتبال گرفت تا نجمه خدمتی تیرانداز و نازنین ملایی قایقران روئینگ کاروان ایران، با عکس های سلفی این روز ویژه را در توکیو به ثبت رساندند تا برای همیشه قاب هایی از روز افتتاحیه المپیک توکیو را برای خود داشته باشند.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.