کد خبر: 1769923/55 زمان: 23:07   1400/05/02 بازدید: 244,961

شکار زیباترین صحنه روز اول

اشکهای نجمه خدمتی، به زیبایی یک طلا

پس از کسب اولین مدال طلای کاروان ایران در المپیک توکیو، واکنش‌های متفاوتی به این دستاورد بزرگ صورت گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، جواد فروغی با تیراندازی‌های دقیق خودش در ماده 10 متر تپانچه عادی توانست همزمان چند تاریخ‌سازی ویژه را به نام خود ثبت کند، چرا که هم اولین مدال‌آور کاروان ایران در المپیک توکیو شد، هم اولین مدال طلا کاروان را به دست آورد، هم رکورد المپیک را در رشته خود شکست و هم تبدیل به اولین تیرانداز ایرانی تاریخ المپیک شد که موفق به کسب مدال طلا می‌شود.

 

در این دوره از رقابت‌ها، در کاروان ایران و در رشته تیراندازی، شش ورزشکار (مرد و زن) ایرانی حضور دارند که همگی آن‌ها در سودای کسب مدال طلا هستند؛ جواد فروغی که امروز موفق به کسب مدال طلا شد، فرصت این را دارد تا در ماده 10 متر تپانچه بادی مختلط هم به مدال طلا دست پیدا کند.

 

یکی از چهره‌هایی که امید زیادی به کسب مدال از سوی او وجود دارد، نجمه خدمتی تیرانداز ایرانی در ماده‌های 50 متر تفنگ 3 وضعیت و 10 متر تپانچه بادی مختلط است، چرا که خدمتی اولین ورزشکار ایرانی بود که توانست برای المپیک 2020 توکیو، سهمیه کسب کند و حالا امیدوار است که بتواند در این آوردگاه بین‌المللی نیز بدرخشد و به مدال هم دست پیدا کند.

 

 

 

 

خدمتی یکی از تماشاگران قهرمانی جواد فروغی بود و در سالن محل برگزاری مسابقات حضور داشت و در لحظه کسب مدال طلا توسط فروغی، منقلب شد و با چشمانی اشکبار هم‌رشته ورزشی خود را تشویق کرد، چرا که همان‌طور که گفته شد جواد فروغی توانست اولین مدال‌آور ایرانی در رشته تیراندازی در تاریخ المپیک باشد و خدمتی امید به آن دارد تا بتواند این مسیر را با درخشش خود ادامه دهد و نام او هم به عنوان مدال‌آور ایرانی در رشته تیراندازی در المپیک توکیو به ثبت برسد.

 

فاطمه کرم زاده، آرمینا صادقیان، هانیه رستمیان و مهیار صداقت دیگر اعضای تیم تیراندازی ایران در المپیک توکیو 2020 هستند که شانس کسب مدال طلا در این تورنمنت را دارند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.