کد خبر: 1770305/56 زمان: 23:17   1400/05/03 بازدید: 5,046

نوزدهمین گل لیگ برتری وریا برای استقلال

وریا غفوری کاپیتان استقلال موفق شد شمار گل های خود در لیگ برتر را برای استقلال به عدد 19 برساند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در هفته ما قبل پایانی لیگ برتر، در دیداری تشریفاتی به مصاف نساجی رفت. فرهاد مجیدی برای این بازی تیمش را با ترکیبی کاملا متفاوت وارد زمین کرد که همین عامل باعث شد تا بازیکنان از هماهنگی پایینی با یکدیگر برخوردار باشند.


با اینکه دروازه استقلال خیلی زود و در دقیقه 17 باز شد، اما آبی پوشان به بازی برگشتند و دوبار توسط وریا غفوری دروازه حریف را باز کردند. در ثانیه های پایانی نیمه نخست روی حرکت خوب متین کریم زاده، آبی پوشان صاحب یک ضربه پنالتی شدند که غفوری آن را به تور دروازه قائمشهری ها چسباند.

 


در نیمه دوم نیز روی حرکت خوب کریم زاده و پاس او به غفوری، این بازیکن با ضربه پای چپ و بغل پا، گلی مشابه گل هفته قبل سبحان خاقانی به ثمر رساند تا استقلال بازی باخته را با پیروزی عوض کند.
این نوزدهمین گل لیگ برتری وریا غفوری با پیراهن استقلال بود. او از زمان حضور در جمع آبی پوشان، موفق شده بود 17 بار در رقابت های لیگ برتر برای استقلال گلزنی کند و با دبل در قائمشهر، شمار گل هایش را در لیگ برتر به عدد 19 رساند.


علاوه بر این، دبل غفوری در قائمشهر شمار گل های او در رقابت های امسال را به عدد 6 رساند. وریا تمامی این گل ها را در لیگ برتر به ثمر رسانده است و توانست تا اینجای کار با تعداد 6 گل خود در فصل گذشته برابری کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.