کد خبر: 1770350/57 زمان: 00:36   1400/05/04 بازدید: 15,141

فغانی: اگر نیاز باشد فصل بعد ایران هستم

علیرضا فغانی داور با سابقه ایران در خصوص حضورش در ایران و بحث VAR گفت و گو کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فغانی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: دوستان به من لطف دارند و آن اعتمادی که به من کردند و شرایط بازی جوری پیش می‌رود که احساس می‌کنم باید برای بقیه داورها نیز چنین شرایطی به وجود بیاید. و با کمتر اعتراض کردن و اطمینان بیش‌تر و همینطور مثل زمانی که بازیکنان جوان اشتباه می‌کنند و آن هارا تشویق می‌کنند تا بهتر عمل کنند برای داورها نیز باید چنین شرایطی باشد.باید شرایطی برای داوران فراهم کنند تا بتوانند با اعتماد به نفس بیش‌تری قضاوت کنند‌.

 

او در خصوص VAR و شرایط آوردن آن به فوتبال ایران گفت: من در جایگاهی نیستم که درباره‌ی VAR اظهار نظر کنم ولی خوشبختانه چند جلسه درباره‌ی نهایی کردن این موضوع داشتیم.ولی باتوجه به شرایط کشور نمی‌توان قول داد که از فصل بعد این امکان فراهم شود. اگر مشکلاتی سر راه واردات نباشد شما می‌توانید همین فردا باکشور آلمانی قرار داد ببندی و آن را وارد کنی ولی تحریم ها دست و بال مسئولین را می‌بندد.

 

فغانی در خصوص اینکه آیا بازهم برای قضاوت به لیگ ایران خواهد آمد یا خیر،عنوان کرد: در فصل بعد اگر فرصت این چنینی پیش بیاید و نیاز به حضور من باشد حتما با فدراسیون همکاری خواهم داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.