کد خبر: 1770441/56 زمان: 11:05   1400/05/04 بازدید: 6,815

فکری: به ماندن در لیگ برتر امیدواریم

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت که تیم او روی ضربه ای که کسی فکرش را نمی کرد، برای بار دوم دروازه اش باز شده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان روز گذشته در دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر، به مصاف گل گهر رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد. مسجدسلیمانی ها با این شکست، حالا روی کاغذ احتمال سقوط به دست یک آنها را تهدید می کند ولی سرمربی این تیم به بقا در لیگ امیدوار است.


محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پس از بازی با گل گهر گفت: به تیم گل گهر سیرجان بابت بردی که به دست آوردند، تبریک می گویم. در مجموع بازی خیلی خوبی بود. ما در چند بازی اخیر خیلی راحت گل می خوریم و بعد به خودمان که می آییم تا جبران کنیم، کار بسیار سخت می شود.


وی ادامه داد: ما و حریف در هر دو نیمه و بعد از گل موقعیت های زیادی داشتیم و فرصت هایی به روی دروازه ها به وجود آمد. خیلی به بچه هایمان تأکید داشتیم تا گل دوم را دریافت نکنیم. حواسشان جمع باشد، نظم داشته باشند ولی متأسفانه درست زمانی گل دوم را خوردیم که یکی از بازیکنانمان آسیب دید و 10 نفره شده بودیم.

 


او گفت: در همان زمان، شوتی که شاید کسی فکرش را نمی کرد که بخواهد به گل تبدیل شود، از تمام لایه های دفاعی و بازیکنان رد شد و به گل تبدیل شد. این گل کار ما را سخت کرد. 


فکری گفت: در ادامه فشار آوردیم و یکی از گل ها را جبران کردیم و می توانستیم حداقل با تساوی از زمین خارج شویم ولی متأسفانه با وجود تمام تلاشی که کردیم نتوانستیم امتیازی از این بازی کسب کنیم.


وی افزود: یک بازی مانده و ۲ امتیاز با تیم های پایین تر فاصله داریم و این می تواند امید خیلی خوبی برای ما باشد. دوست نداشتیم به روز آخر کشیده شود ولی امیدوار هستم هر چه زودتر خودمان را جمع و جور کنیم و روحیه مان را به دست بیاوریم و برای بازی آخر آماده شویم و با تمام وجود بازی کنیم تا با دست خودمان، بتوانیم خودمان را در لیگ برتر نگه داریم و به هدفمان که تحویل دادن تیم در لیگ برتر بود، برسیم.


او در پایان گفت: ما امیدوار هستیم و انسان ها به امید زنده هستند و ما نیز به بازی آخر امیدواریم و ان شالله بچه ها خودشان را سریعتر جمع و جور کنند و در آخرین بازی لیگمان را با امتیاز، پیروزی و ماندن در لیگ برتر به پایان برسانیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.