کد خبر: 1770648/1 زمان: 10:46   1400/05/05 بازدید: 39,893

برگی از تاریخ

تکل فرهاد مجیدی روی پای منصوریان (عکس)

بازیکنان زیادی در باشگاه های استقلال و پرسپولیس بازی کرده اند و معروف شده اند،در این بین معروف هایی که دوست داشتند نزد هواداران محبوب هم باشند کمتر به این مهم رسیدند.

به گزارش"ورزش سه "، اگر بدون هیچ بزرگ نمایی  بخواهیم از سه اسطوره بزرگ استقلال در  سه دهه 70تا 90 نام ببریم و از هواداران استقلال بخواهیم نام این دو بازیکن را نام ببرند. فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان دو جایگاه را به خود اختصاص خواهند داد . دو بازیکن محبوب و دوست داشتنی که هواداران آنها را با دل و جان خود دوست دارند و همیشه و در اوج معروفیت محبوب نیز بوده اند.


مجیدی در سال 76 ازبهمن به استقلال آمد و منصوریان در سال 74و دو سال قبل تر از او از پارس خودرو به استقلال کوچ کرد.دریکی از تقابل های این دو محبوب قبل از هم بازی شدن و در  پنجم مرداد 25سال قبل و در سال 1375نبرد دو تیم استقلال و بهمن در ورزشگاه آزادی در چهارچوب رقابت های جام آزادگان با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید . منصوریان 90دقیقه در زمین بازی بود و فرهاد مجیدی 87دقیقه یکی از نفرات اصلی فرهاد کاظمی در رویارویی با شاگردان منصور پورحیدری بود.


 در آن بازی که در حضور 35 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار شد شاهد صحنه ای جذاب از تکل فرهاد مجیدی روی پای منصوریان هستیم . صحنه ای که نمونه آن را هواداران استقلال هیچ وقت ندیدند و دوست نداشتند آن را ببینند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.