کد خبر: 1770677/29 زمان: 12:40   1400/05/05 بازدید: 22,129

رختکن رئال معتقد است

50 درصد گرت بیل از همه مهاجمان رئال بهتر است

گرت بیل این روزها به رئال برگشته و تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کارلو آنچلوتی پشت سر می گذارد.

به گزارش "ورزش سه"، سه روز پیش و 307 روز پس از انتقال قرضی به تاتنهام، گرت بیل در تمرینات رئال حاضر شد.

ستاره ولزی تنها یک سال دیگر با رئال قرارداد دارد و قصد دارد آن را به اتمام برساند. بیل یک فصل حضور تقریبا موفق قرضی را در تاتنهام پشت سر گذاشت و توانست در بهترین فرم بدنی به یورو 2020 برسد. او در این رقابت ها نیز عملکرد خوبی داشت و پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات تابستانی اکنون به تمرینات پیش فصل رئال اضافه شده است.

 

 

 

 

رئال غیبت او را در فصل گذشته حس کرد و بسیاری معتقد بودند که اگر زیدان می توانست مشکلاتش با بیل را حل کرده و او را از لحاظ روحی به سطح مطلوبی برساند، رئال می توانست نتایج بهتری کسب کرده و حداقل در خط حمله آمار بهتری به ثبت برساند.

 

بیل در بهترین فرم بدنی در تمرینات پیش فصل حضور دارد و کسانی که در تمرینات رئال حاضر هستند این نکته را تایید می کنند. در برنامه دیشب ال چیرینگیتو، ادو آگیره خبرنگار نزدیک به رئال مادرید ادعای جالبی را در مورد بیل مطرح کرد.

 

 

 

 

او گفت که ستاره ولزی به موقع در تمرینات حاضر می شود، به خوبی نیز تمرین می کند و شرایط روحی بسیار خوبی دارد. رفتار او نسبت به گذشته هیچ تغییری نکرده و پس از تمرین روانه منزل می شود و ارتباط دوستانه خاصی نیز با هم تیمی هایش ندارد ولی نکته قابل توجه در مورد او این است که یکی از بزرگان رختکن رئال معتقد است، 50 درصد گرت بیل بهتر از تمام وینگرهای رئال مادرید است.

 

 

 

 

در واقع اگر آنچلوتی بتواند گرت بیل را به بهترین شرایط روحی برساند، رئال مادرید می تواند روی درخشش این بازیکن در فصل پیش رو حساب کند.

لازم به ذکر است که در بهترین سال های بیل در رئال یعنی 2014 و 2015، کارلو انچلوتی سرمربی باشگاه بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.