کد خبر: 1770687/41 زمان: 13:42   1400/05/05 بازدید: 24,034

فریم به فریم با تعویض چمن ورزشگاه زنیت (عکس)

رول‌های چمن ورزشگاه زنیت سن پترزبورگ جمع آوری شد و این روزها زنیتی ها در انتظار آماده شدن ورزشگاه خانگی‌شان هستند.

به گزارش "ورزش سه"، 17 ژوئیه بود که مدیران باشگاه زنیت سن پترزبورگ اقدام به تعویض چمن ورزشگاه گازپروم کردند تا برای فصل جدید مسابقات با شرایط بهتری در بازی های خانگی میزبانی کنند.


ساخت این ورزشگاه برای میزبانی از رقابت های جام جهانی 2018 در ساعت 2007 آغاز شد و در سال 2017 این ورزشگاه 68 هزارنفری آماده رقابت های جام کنفدراسیون ها شد.


این روزها که ورزشگاه گازپروم یا ورزشگاه زنیت سن پترزبورگ پس از پهن شدن رول های جدید برای میزبانی از بازی ها به زمان نیاز دارد، بازی های زنیت در ورزشگاه 35 هزار نفری کالینینگراد در حال برگزاری است.


زنیت که سابقه سه قهرمانی مداوم را در رقابت های لیگ برتر روسیه دارد، در فصل جدید به زودی به ورزشگاه خانگی خود بازمی گردد و در شرایط بهتری از حریفان میزبانی خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


گفتنی است این تعویض چمن در شرایطی پس از 4 سال در ورزشگاه تازه افتتاح شده زنیت سن پترزبورگ در حال انجام است که بسیاری از ورزشگاه های ایران با مشکل چمن مواجه اند و استفاده از تجربیات اینچنینی می تواند کمکی برای بهبود زیرساخت ها در فوتبال ایران باشد.


در شهریور ماه محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در راستای پیمان خواهرخواندگی با باشگاه زنیت عازم روسیه خواهد شد و احتمالا بازدید از این ورزشگاه نیز یکی از برنامه های تعیین شده برای او خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.