کد خبر: 1770709/4 زمان: 15:39   1400/05/05 بازدید: 7,064

عیسی‌زاده: تمام‌قد حامی پورموسوی هستیم

مدیرعامل صنعت نفت آبادان بعد از حواشی اخیر دربی جنوب، با محکوم کردن این اتفاقات از سرمربی تیمش حمایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، عیسی‌زاده مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با اشاره به حمایت‌های مالی برخی تیم‌های صنعتی برای موفقیت، از تلاش بازیکنان و اعضای تیمش تا به اینجای فصل قدردانی کرد.

 

مدیرعامل صنعت نفت آبادان با انتشار بیانیه‌ای به اتفاقات بعد از دیدار این تیم مقابل غولاد خوزستان اینچنین واکنش نشان داد و از سرمربی تیمش حمایت کرد:
بنام خداوند جان و خرد         کز او برتر اندیشه بر نگذرد

 

با عرض سلام و احترام به ارواح طیبه شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس و مردم شریف و فوتبال فهم استان خوزستان،علیرغم تمایل شخصی و صرفا بر پایه وظیفه و مسئولیت سازمانی لازم دانستم موضع موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان را در قبال اتفاقات رخ داده در دیدار بین تیم های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در معرض نگاه و قضاوت مردم شریف و رنجدیده استان و جامعه فوتبال قرار دهم.


قبل از هر حرف و کلامی جا دارد بعنوان مدیر عامل تیم محبوب و مردمی صنعت نفت آبادان از همه اهالی شریف استان زرخیز اما محروم خوزستان عذرخواهی نمایم چرا که نه تنها نتوانستیم اندکی از کوه مشکلات شما بکاهیم بلکه با آنچه که در پایان دیدار تیم های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان و مصاحبه های بعد از آن رخ داد نمک پاش دل ریش تان هم شده ایم.


حرمت باشگاهی پر سابقه و به یادگار مانده از جام تخت جمشید بنام صنعت نفت آبادان از یک سو و تیم محبوب و دوست داشتنی فولاد خوزستان از سوی دیگر و روابط عمیق و دوستانه این دو باشگاه محبوب و مردمی می طلبید که همه ما از کادر مدیریت و کادر فنی هر دو باشگاه با اندکی گذشت و تواضع و نگاه داشتن حرمت یکدیگر، بلافاصله  اسب خشم و رفتار های احساسی را رام و مهار کرده و از بروز بحران های بعدی این مشکل جلوگیری می کردیم.


موسسه فرهنگی صنعت نفت آبادان همچنان اصرار دارد تا اینگونه مشکلات ابتدا در نشست های دوستانه بین کادر فنی و مدیریتی هر دو باشگاه حل و فصل گردد اما در غیر اینصورت، تمام قد پشت سرمربی زحمتکش و خوزستانی خود خواهد ایستاد و اجازه تضییع حقوق شهروندی ایشان را به کسی نخواهد داد.


و اما با توجه به اینکه در مصاحبه های مکرر دوستان از جایگاه تیم صنعت نفت در لیگ برتر  بعنوان یک دست آویز برای حمله به سرمربی تیم صنعت نفت استفاده شده است مراتب ذیل را جهت تنویر افکار عمومی ایفاد می نماید:


- به یقین از شش سال پیش تا کنون بودجه سالیانه اختصاص داده شده به تیم صنعت نفت در کل این شش سال کمتر از بودجه یکسال هر کدام از تیم های متمول صنعتی می باشد.


-  اگر قرار بود شاخص بهره وری عملکرد باشگاه ها محاسبه و رسانه ای شود آن وقت همه مردم شریف ایران متوجه می شدند که باشگاه صنعت نفت آبادان برای کسب هر امتیاز در فصل گذشته کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان و در فصل جاری با توجه به نرخ صددرصدی تورم زیر 450 میلیون تومان هزینه کرده است در حالیکه برخی باشگاه های صنعتی برای کسب هر امتیاز  حداقل ده برابر ما یعنی حدود 4 میلیارد تومان برای کسب هر امتیاز هزینه کرده اند.


-  تیم صنعت نفت آبادان اگرچه از بودجه ای همانند تیم های صنعتی برخوردار نیست اما با افتخار اعلام می کند که علیرغم مشکلات عظیم مالی و زیر ساختی همچنان یکی از جوان‌ترین، بومی ترین، پر تلاش ترین و شریف ترین تیم های فوتبال کشور بوده، هست و خواهد بود.در پایان برای فوتبال کشور و خصوصا فوتبال استان خوزستان آرامش و آینده ای روشن آرزومندم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.