کد خبر: 1770735/52 زمان: 17:40   1400/05/05 بازدید: 23,403

واکنش پاری سن ژرمن به مصدومیت سرخیو راموس

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تایید کرد که سرخیو راموس به دلیل مصدومیت یک هفته از تمرینات این تیم دور خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پایان یافتن قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید، این بازیکن 35 ساله پس از 16 سال با لوس بلانکوس وداع کرد و بعد از شایعات فراوانی که پیرامون آینده اش وجود داشت نهایتاً پاری سن ژرمن و لیگ یک فرانسه را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

 

اما روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سرخیو راموس در تمرینات پیش‌فصل پاری‌سن‌ژرمن دچار مصدومیت شده است؛ موضوعی که باعث شد نگرانی های زیادی در مورد این مدافع اسپانیایی ایجاد شود اما به نظر می‌رسد که مصدومیت راموس خیلی جدی نیست و او می‌تواند از هفته آینده به تمرینات PSG بازگردد.

 

 

 

 

در همین ارتباط باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیز به مصدومیت سرخیو راموس واکنش نشان داده است. در واقع باشگاه فرانسوی ضمن تایید مصدومیت سرخیو راموس اعلام کرده که انتظار می‌رود این بازیکن از هفته آینده دوباره به تمرینات تیم مائوریسیو پوچتینو بازگردد.

 

با این تفاسیر سرخیو راموس به طور قطع دیدار دوستانه امشب پاری‌سن ژرمن مقابل تیم سابق خود یعنی سویا را از دست خواهد داد‌. همچنین بعید به نظر می رسد که مدافع اسپانیایی به دیدار سوپرجام فرانسه مقابل لیل برسد و احتمالاً از بعد از آن مشکلی برای همراهی پاریسی ها نخواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.