کد خبر: 1770827/2 زمان: 09:37   1400/05/06 بازدید: 55,781

خبر تلخ برای فوتبال ایران 

مصدومیت شدید پورعلی گنجی در چین(عکس)

مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی تیم شن‌زن چین در بازی روز گذشته این تیم دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شده است.

به گزارش ورزش سه، این خبری است که در اینستاگرام این باشگاه چینی منتشر شده و یک خبر بد برای فوتبال ملی ایران نیز که خود را آماده بازیهای مقدماتی جام جهانی می‌کند محسوب می‌شود.

 

این مصدومیت در جریان بازی روز گذشته شن‌زن و چینگدائو اتفاق افتاد،زمانی که مرتضی قصد داشت یک توپ نه چندان خطرناک را از مقابل مهاجم حریف دور کند.

 

 

پورعلی در این صحنه روی پای چپ چرخید و از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد تا عکسهای دلخراش او از لحظه فریاد زدن در لنز دوربین پشت دروازه ثبت شود. 


او از ناحیه رباط داخلی پای چپ مصدوم شده و باشگاه بلافاصله اقدامات درمانی و توانبخشی را برای این مدافع ارزشمند ایرانی آغاز کرده است.

 

تصویر پورعلی‌گنجی پس از مصدومیت.درد و ناتوانی در چهره این لژیونر مشهور و ممتاز ایرانی موج می‌زند.

 

باشگاه چینی در بیانیه خود برای مرتضی چنین نوشته است:پورعلی‌گنجی در بازی امشب  از ناحیه رباط صلیبی قدامی مفصل زانوی چپ مصدوم شده است.  باشگاه در اسرع وقت جراحی وی را ترتیب می دهد و برنامه توانبخشی بعدی را تدوین می کند. برای مرتضی آرزوی بهبودی سریع داریم و منتظر بازگشت درخشان او به زمین هستیم. زود برگرد موری!

 

پورعلی در برنامه‌های دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی هم قرار داشت که با این مصدومیت حالا دو مدافعی که در بحرین عضو تیم ملی بودند با مصدومیتهای یکسان مواجه شده‌اند؛پورعلی باتجربه و عارف غلامی جوان.
طبیعتا دیگر نمی‌شود روی آنها در اردوهای بعدی تیم ملی حساب کرد و باید دو مدافع دیگر خود را برای حضور در جمع ملی‌پوشان آماده کنند .

 

شن‌زن این مسابقه را 4-1 برد اما لطمه بدی بابت مصدومیت پورعلی گنجی خواهد دید .

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.