کد خبر: 1770988/41 زمان: 01:00   1400/05/07 بازدید: 114,762

6 امید طلایی ایران در المپیک توکیو(عکس) 

پس از اینکه روز گذشته اعضای تیم کشتی فرنگی به محل برگزاری مسابقات رسیدند، کشتی آزاد هم طی روزهای آینده عازم توکیو خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، 7 مدال طلا، 13 نفره و 16 برنز نشان از اهمیت همیشگی کشتی آزاد در میان ورزش های المپیکی ایران دارد و اولین مدال طلایی المپیک نیز برای ایران به نام امامعلی حبیبی در وزن 67 کیلوگرم در المپیک 1956 ملبورن ثبت شده است.


حالا و در شرایطی که کشتی فرنگی نیز با 5 نماینده به سرمربیگری محمد بنا شانس زیادی برای افتخار آفرینی در توکیو دارد و روز گذشته اعضای این تیم وارد دهکده محل برگزاری مسابقات شدند، کشتی آزاد هم با سرمربیگری غلامرضا رضایی آماده سفر به ژاپن است.


رضا اطری(وزن ۵۷کیلوگرم)، مرتضی قیاسی(وزن ۶۵کیلوگرم)، مصطفی حسین‌خانی(وزن ۷۴کیلوگرم)، حسن یزدانی(وزن ۸۶کیلوگرم)، محمد حسین محمدیان(وزن ۹۷کیلوگرم) و امیرحسین زارع(وزن ۱۲۵کیلوگرم) نمایندگان کشتی آزاد ایران در بازی‌های المپیک توکیو۲۰۲۰ هستند؛ 6 ورزشکاری که چشم علاقمندانِ ورزش به آنها خواهد بود تا از روز 13 مردادماه که روی تشک حاضر می شوند، مثل همیشه امیدها و آرزوهای هواداران را به واقعیت تبدیل کنند و پیام آور شادی باشند.

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.