کد خبر: 1771000/44 زمان: 08:04   1400/05/07 بازدید: 22,885

مسابقه سرعت فردا برگزار می شود

شانزدهمی رستمیان در ماده دقت تپانچه ٢۵ متر

هانیه رستمیان در رقابت های تپانچه ۲۵ متر با امتیاز ٩.٦٣٣ امتیاز در جایگاه شانزدهم ایستاد، اما رقابت او فردا نیز ادامه دار خواهد بود.  

به گزارش ورزش سه، رقابت های تیراندازی تپانچه ۲۵ متر ماده دقت از امروز از ساعت ۹:۰۰ به وقت محلی و ۴:۳۰ صبح تهران در سالن آساکای توکیو  آغاز شد و هانیه رستمیان در راند سوم ساعت ۱۱ به وقت محلی و ۶:۳۰ به وقت تهران تیر خود را شلیک کرد.


وی در نهایت با جایگاه دوازدهمی در گروه خود، در مجموع ورزشکاران در رده شانزدهم قرار گرفت.


همچنین رقابت های تپانچه ۲۵ متر هانیه رستمیان فردا جمعه در بخش سرعت برگزار می شود و کار تپانچه در توکیو پایان می یابد.


با جمع امتیازات هر دو بخش تکلیف نفرات صعود کننده به فینال این ماده مشخص خواهد شد و رستمیان باید تا فردا که تیرهای بعدی را شلیک می کند، منتظر مشخص شدن جایگاه نهایی اش بماند. 


پیش تر رستمیان در ماده ۱۰ متر تفنگ بادی با عنوان دهمی از فینال باز ماند. مهیار صداقت هم در تفنگ ١٠ متر بادی با کسب جایگاه نهمی یک اختلاف تا فینال بازماند.


فاطمه کرم‌زاده و آرمینا صادقیان هم در ماده تفنگ بادی زنان به ترتیب در رده‌های بیست و سوم و سی ام ایستادند و از رسیدن به فینال بازماندند.


اما در تیراندازی و در ماده ۵۰ متر سه وضعیت فاطمه کرم زاده و نجمه خدمتی هم شنبه ۹ مرداد ساعت ۱۲ به وقت محلی ۷:۳۰ به وقت تهران رقابت خود را آغاز می کنند.


در این ماده ۴۳ تیرانداز در آساکا پشت خط آتش قرار می گیرند. 


در بخش مردان تفنگ سه وضعیت مهیار صداقت دوشنبه ۱۱ مرداد ساعت۱۱:۳۰ به وقت محلی و۷ صبح به وقت تهران در خط آتش تیرخود را شلیک می کند.


در این خط ۳۹ تیرانداز حضور دارند.


تیراندازی که در این دوره با ۶ سهمیه چهار زن و ۲ مرد به این المپیک راه یافت صاحب مدال شد.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.