کد خبر: 1771052/39 زمان: 14:01   1400/05/07 بازدید: 8,756

بازیکنان ما چیزی از ستاره‌های پرسپولیس کم ندارند

مدیرعامل پیکان: دنبال حفظ شرافت فوتبال هستیم

مدیرعامل باشگاه پیکان تهران می گوید تیمش جمعه شب محکم مقابل پرسپولیس ظاهر می شود تا بتواند این تیم را متوقف کند.

به گزارش "ورزش سه"، اکبر محمدی در گفت و گو با سایت باشگاه پیکان، درباره دیدار تیم فوتبال این باشگاه با پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر عنوان کرد:  ما مقابل پرسپولیس هم مثل دیدارهای گذشته با تمام قدرت بازی می کنیم و به دنبال این هستیم تا بازی جوانمردانه ای را به نمایش بگذاریم. برایمان اهمیتی ندارد که این بازی برای چه تیم هایی اهمیت دارد؛ اینکه چه تیمی ببرد و چه تیمی ببازد و چه تیمی قهرمان شود، برای ما مهم نیست و به حواشی موجود در این خصوص فکر نمی کنیم. در بازی جمعه شب فقط دنبال این هستیم تا شرافت و قداست فوتبال حفظ شود.


او با اشاره به نتایج خوب پیکان مقابل تیم های بزرگ در لیگ بیستم تاکید کرد: پرسپولیس تیم شایسته ای است و این مساله را نشان داده است. با این حال ما هم در طول فصل نشان دادیم توانایی انجام هر کاری را داریم و قطعا از قبل بازنده نیستیم. مجموعه پیکان با این نیت وارد مصاف با پرسپولیس می شود که بهترین عملکرد را داشته باشند. تیم ما یک تیم جوان است و قطعا بازیکنان جوان به دنبال آن هستند بیشتر از قبل توانمندیهایشان را نشان بدهند و نام خود را به فوتبالدوستان معرفی کنند. همه می دانند مسئولیت شان برای این مسابقه چیست و با توجه به اینکه ممکن است این بازی بیشتر از یک بازی معمولی مورد توجه باشد، همه برای موفقیت تلاش خواهند کرد.


محمدی با اشاره به حمایت های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: آقای دکتر مقیمی مدیرعامل ایران خودرو همیشه حامی ورزش بوده اند؛ برای ایشان بسیار مهم است که تیم فوتبال پیکان در هر مسابقه ای سربلند باشد. او در طول فصل 3 بار با اعضای تیم فوتبال پیکان دیدار داشته و سعی کرده با ارتباط نزدیک با اعضای تیم علاقه اش را به این تیم نشان بدهد. تیم فوتبال پیکان مورد توجه پرسنل ایران خودرو است و با نتایج تیم کارگران زحمکتش کارخانه شاد می شوند و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با علم به این موضوع همواره یاور و پشتیبان ما بوده است.


مدیرعامل پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا پاداشی برای برد مقابل پرسپولیس در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: بچه های تیم ما همه جزو بهترین ها هستند و همواره نشان دادند انگیزه های بیرونی مثل تعیین پاداش و موارد اینچنینی اهمیتی در کارشان ندارد. همه می دانند پیکان امسال جزو کم هزینه ترین تیم های لیگ برتر بوده و اعضای تیم فوتبال پیکان بدون توجه به موارد و مسائل مالی سعی و تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام داده اند. ما مقابل پرسپولیس محکم ظاهر می شویم تا امتیاز بگیریم وهیچ مساله دیگری اهمیت ندارد.


محمدی در پایان افزود: ما امسال به جز پرسپولیس از همه تیم های لیگ برتر موفق به کسب امتیاز شدیم و با توجه به ظرفیت و کیفیتی که بازیکنان و کادرفنی و اجرایی ما دارند، قصد داریم در بازی پایانی نیز موفق باشیم تا یک رکورد جالب را به ثبت برسانیم. اگرچه می دانیم بازی کردن مقابل پرسپولیس به عنوان نایب قهرمان آسیا و قهرمان 4 دوره متوالی لیگ برتر کار آسانی نیست. این تیم تنها یک باخت در لیگ برتر داشته است. با این حال با انگیزه زیاد برای متوقف کردن پرسپولیس به زمین می رویم و بازیکنان مان می خواهند نشان بدهند چیزی از ستاره های نامدار پرسپولیس کم ندارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.