کد خبر: 1771056/1 زمان: 18:01   1400/05/07 بازدید: 31,803

مدافع مورد نظر رئال در راه پیوستن به چلسی

جولز کُنده مدافع فرانسوی سویا احتمالا راهی چلسی خواهد شد و نه رئال مادرید.

به گزارش "ورزش سه"، جولز کُنده از دو سال پیش بود که توانست با درخشش در سویا خود را به عنوان مدافعی آینده دار معرفی کند. او در یورو 2020 نیز برای فرانسه به میدان رفت و در مصاحبه های اخیرش تاکید کرده است که می خواهد به تیمی بزرگتر از سویا برود.

 

 

 

 

در چند هفته گذشته از رئال مادرید به عنوان یکی از باشگاه های خواهان  کُنده نام برده شده است. رئال سرخیو راموس و رافا واران را از دست داده و به همین دلیل شایعات جذب  کُنده از سوی این باشگاه به گوش می رسد اما طبق ادعای دیلی میل چلسی نزدیک از رئال و هر باشگاه دیگری به  کُنده است.

هرچند هنوز پیشنهاد رسمی ارائه نشده ولی در گفت و گوهای مقدماتی، چلسی پیشنهاد معاوضه کُنده با کورت زوما و پرداخت 30 تا 35 میلیون یورو را مطرح کرده و گویا با مخالفت سویا روبرو شده است.

 

 

 

 

سویا که سال گذشته پیشنهاد 55 میلیون یورویی سیتی را رد کرده بود، امسال هم تنها در ازای دریافت پول و نه معاوضه بازیکن حاضر به واگذاری  کُنده خواهد بود. چلسی در ابتدا قصد داشت امرسون پالمیری را به سویا پیشنهاد بدهد ولی سپس کورت زوما را معرفی کرد. سویا روی کُنده 70 میلیون یورو قیمت گذاشته و درصدی از رقم نهایی انتقال نیز به باشگاه سابق بازیکن یعنی بوردو خواهد رسید.

قهرمان اروپا نیاز به یک مدافع میانی باکیفیت دارد و سران باشگاه تمام تلاش خود را خواهند کرد تا گزینه رئال را به خدمت بگیرند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.