کد خبر: 1771141/51 زمان: 07:18   1400/05/08 بازدید: 17,106

فصیحی اول شد و به دور مقدماتی صعود کرد

رقابت های دوومیدانی بازی های المپیک توکیو امروز با برگزاری مسابقه دوی ۱۰۰ متر زنان آغاز شد و تنها نماینده زنان ایران هم در گروه دوم مرحله پیش مقدماتی دوید.

به گزارش "ورزش سه"، فرزانه فصیحی در رقابت با ۸ دونده دیگر زمان 11.76 ثانیه را ثبت کرد و با قرار گرفتن در جایگاه اول گروه خود راهی مرحله مقدماتی شد.

 

 او که در دسته 2 با دونده‌های مالزی، کویت، گوام، اندونزیف لائوس، چین تایپه،نپال و عربستان در خط 3 این رقابت‌ها حضور داشت از همان ابتدا با استارتی دیدنی گوی سبقت را از حریفانش ربود و به‌سادگی از همان ابتدا آن‌ها را جا گذاشت.


این دونده از ساعتی دیگر در مرحله مقدماتی در دسته 3 با دونده‌های سیرالئون (اصلیتی آمریکایی)، آلمان، بارابادوس (اصلیت امریکایی)، امریکا، چین ایتالیا و زامبیا  به رقابت بپردازد.

 

 

 این در حالی است که در این گروه "اولیور جاویانه" از آمریکا رنک 8 جهان قرار دارد و رنک فصیحی 195 از تمام شرکت‌کننده‌ها پایین‌تر بود.

 

فصیحی از طریق سهمیه یونیورسالیتی به بازی های المپیک توکیو وارد شد تا دومین زن دونده تاریخ دوومیدانی ایران در المپیک باشد. سیمین صفامهر ۵۷ سال قبل و در المپیک ۱۹۶۴ توکیو در ماده دوی ۱۰۰ متر حضور در این بازی ها را تجربه کرد.

 

این مربوط به دسته بعدی است که فصیحی باید با این شرکت کنندگان به رقابت بپردازد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.