کد خبر: 1771162/1 زمان: 09:20   1400/05/08 بازدید: 17,083

مدافع هلندی تمام شده؟

پس از اشتباه برابر هرتا؛ دفاع لیورپولی‌ها از فن‌دایک

ویرژیل فن دایک شب گذشته در دیدار دوستانه لیورپول و هرتا برلین پس از ماه ها برای قرمزها به میدان رفت و نشان داد که با روزهای اوجش هنوز فاصله دارد.

به گزارش "ورزش سه"، ویرژیل فن دایک پس از رهایی از مصدومیت شدید زانو که بیش از 9 ماه او را از میادین فوتبال دور نگه داشته بود، شب گذشته بالاخره برای اولین بار در دقایق پایانی بازی دوستانه لیورپول و هرتا برلین برای قرمزها به میدان رفت.

اما مدافع مطمئن روزهای دور لیورپول از دوران اوجش فاصله بسیار داشت و روی گل چهارمی که تیمش دریافت کرد کاملا توسط استفان یووتیچ، مهاجم هرتا، کنار زده شد.

 


قبل از بازی شب گذشته فن دایک بیش از 9 ماه از زمان پارگی رباط صلیبی زانوی خود در بازی برابر اورتون در اوایل فصل پیش بازی نکرده بود.

او توانست در 20 دقیقه پایانی بازی برابر هرتا به میدان برود اما در رسانه های اجتماعی واکنش زیادی نسبت به بازگشت او به زمین ایجاد شد.

 

 

در حالی که برخی از هواداران در مورد اشتباه مدافع هلندی شوخی می کردند، هواداران لیورپول به سرعت از بازیکنی که مدت زیادی به دلیل مصدومیتش بازی نکرده، دفاع کردند.

 

 

"هواداران لیورپول وقتی می بینند فن دایک دوباره فوتبال بازی می کند."

 

 

"می دانید فن دایک شاید تمام شده باشد."

 

 

"مردم از فن دایک در اولین مسابقه اش در پیش فصل پس از مصدومیتی که می توانست به حرفه اش پایان دهد انتقاد می کنند، باید عاشق توییتر باشی."

 

 

"285 روز بعد از زمانی که او دچار مصدومیتی وحشتناک شد، ویرژیل فن دایک برای لیورپول به زمین بازی برگشت. همچنین یک خبر عالی برای لوییس فن خال که به او در بازی مهم انتخابی جام جهانی ما برابر نروژ بسیار نیاز خواهد داشت."

 

 

"فن‌دایک پس از 9 ماه فوتبال بازی می کند و مردم پس از تنها یک اشتباه او را هدف انتقاد قرار داده اند، بعضی از مردم با بیچارگی می خواهند باور کنند که فن دایک تمام شده است هاهاها. او واقعا بهترین است."

 

 

"من با تمام ذرات وجودم از لیورپول بیزارم، اما فن دایک 284 روز پس از مصدومیت رباط صلیبی فوتبال بازی نکرده است. هیچکس بعد از چنین چیزی بلافاصله در اوج آمادگ نخواهد بود."

 

 

"اینکه فن دایک 10 دقیقه بعد از اینکه 284 روز فوتبال بازی نکرده بود به زمین برگشت، یک موقعیت 50-50 را در بازی دوستانه پیش فصل از دست داد، این حقیقت که او با فاصله بهترین مدافع میانی جهان است را عوض نمی کند."

 

فن دایک سه بازی دیگر فرصت دارد تا قبل از اولین بازی فصل لیورپول در لیگ برتر مقابل نورویچ در روز شنبه 14 آگوست آماده شود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.