کد خبر: 1771163/52 زمان: 09:43   1400/05/08 بازدید: 22,808

ستاره ایتالیایی جانشین احتمالی سردار در زنیت

به نظر می رسد که باشگاه زنیت برای جانشینی سردار آزمون که احتمالاً از این تیم جدا خواهد شد به جذب آندره‌آ بلوتی فکر می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته گزارش حاکی از آن بوده که باشگاه آلمانی بایرلورکوزن در آستانه توافق با زنیت برای به خدمت گرفتن سردار آزمون قرار گرفته و احتمالاً انتقال این ستاره آلمانی به بوندسلیگا در چند روز آینده رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت. این در حالی است که پیش از این شایعاتی پیرامون علاقه مورینیو و رم به جذب سردار نیز وجود داشت اما نهایتاً این مسئله خیلی جدی نشد.

 

 

 

 

به طور قطع در صورت جدایی سردار آزمون، باشگاه روسیه ای به دنبال جانشینی برای او خواهد رفت و حالا گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که زنیت به جذب ستاره ایتالیایی و ملی پوش تورینو یعنی آندره‌آ بلوتی ابراز علاقه نشان داده و قصد دارد او را جایگزین سردار کند.

 

آینده آندره‌آ بلوتی کاملاً روی هواست چراکه قرارداد او با تورینو در ژوئن سال آینده به پایان می‌رسد و از طرف دیگر او هنوز هیچ پاسخی به پیشنهاد تمدید قرارداد با باشگاه نداده است. از طرفی گفته می‌شود که زنیت پیشنهاد دستمزد سالیانه چهار میلیون یورویی به علاوه پاداش را به بلوتی ارائه داده اما در ایتالیا این اعتقاد وجود دارد که او دوست دارد در صورت ترک تورینو چالش جدید خود را در یک باشگاه و لیگ مطرح تر از زنیت و روسیه تجربه کند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.