کد خبر: 1771333/56 زمان: 23:56   1400/05/08 بازدید: 43,556

نویدکیا: کسی بهتر از من بیاید کنار می‌روم 

امیدوارم آنها که به اروپا می‌روند برنگردند! 

سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از بازی برابر استقلال گفت از مدیران سپاهان متشکرم چون تیم را به کسی دادند که مدرک مربیگری ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از بازی گفت: می دانستیم دیدار سختی داریم. نیمه اول خوبی نداشتیم و خیلی از فضاها را از دست دادیم. با اینکه سعی می کردیم از عقب بازیسازی کنیم، فقط پاس های معمولی دادیم و استقلال چند موقعیت خوب داشت اما بازی خیلی خوبی نبود. 


وی افزود: در نیمه دوم، استقلال و ما بازی خوبی ارائه کردیم و فوتبال جذابی دیدیم. سعی کردیم خیلی خوب توپ بگیریم و از فضای پشت مدافعان آنها استفاده کنیم؛ هر چند خیلی خوب از فرصت ها استفاده نکردیم. استقلال در پایان بازی موقعیت های خوبی داشت. خیلی خوشحالم که 3 امتیاز را گرفتیم ولی خوش یمن نبود چون نایب قهرمان شدیم. در مجموع به بازیکنانم تبریک و خسته نباشید می گویم.


وی در خصوص آینده مربیگری خود عنوان کرد: در سال اول خیلی نمی توانم از خودم تعریف کنم. اوایل کار سختی داشتم ولی به مرور زمان شرایط بهتر شد. آقای مرزبان مثل برادر بزرگ تر خیلی به من کمک کرد. دوستان دیگر مثل تکسیرا و ربانی که از بهترین بدنسازهای ایران است، محمود کریمی، رحمان احمدی، رضایی و ... همه به من کمک کردند. می دانم روزهای سخت تری در انتظار من است و سپاهان جایی نیست که یک مربی فکر کند 5 سال به او فرصت می دهند. قطعا انتظارات زیاد است ولی سعی می کنم ایده های خوبی بیاورم. دوست دارم موفق باشم، نه برنده! برنده بودن با موفق بودن فرق دارد. امیدوارم با همکارانم راه سخت را جلو ببرم.


سرمربی سپاهان تاکید کرد: ما در روزهایی که باید از امتیازات بهتر استفاده می کردیم، نکردیم. تیم من از هفته دهم آماری فوق العاده داشت و در 15 هفته نتایج خیلی خوبی گرفت.بازیکنان من فوق العاده کار کردند و به آنها افتخار می کنم.3 نفر از آنها به اروپا می روند و آرزو می کنم بروند و دیگر برنگردند. امیدوارم جوانان دیگر تیم من هم این فرصت را داشته باشند که به اروپا بروند. به پرسپولیس هم تبریک می گویم و امیدوارم سالهای آینده هم این رقابت همچنان ادامه داشته باشد.


نویدکیا در خصوص وضعیت قرارداد خودش،کی روش استنلی و بقیه بازیکنان این تیم گفت: 3 بازیکن ما که از تیم جدا می شوند.خودِ من هم قراردادی 3 ساله با باشگاه دارم ولی تاکید می کنم که اگر کسی بهتر از من بتواند این تیم را هدایت کند از مسئولان می خواهم او را انتخاب کنند.اگر این اتفاق بیفتد من با کمال میل کنار می روم و هیچ شکایتی هم از باشگاه نخواهم کرد چون معتقدم کار کردن در سپاهان افتخار است.


وی افزود: به کی روش و مدیر برنامه های او پیغام دادیم تا نظرش را بگوید، البته باید قبول کنیم  دخل و خرج ما باید یکی باشد، اگر او خواسته هایش را کم کند شاید بتوانیم همکاری کنیم. ما امسال سال خوبی داشتیم، شهباززاده، رفیعی و ... شرایط خیلی خوبی داشتند. این بازیکنان حق دارند از موقیعتشان استفاده کنند، باید به جمع بندی برسیم ولی آنها اگر قصد جدایی دارند من مشکلی ندارم هر چند دوست دارم همه آنها در سپاهان بمانند.


سرمربی سپاهان در خصوص اینکه روز گذشته اعلام کرده بود اهل اعتراض به داوری نیست تاکید کرد: روز گذشته در مصاحبه ام گفتم که اگر واقع بینانه حرف بزنیم و تحقیق کنیم که نیمکت ها چقدر اخطار گرفتند آن وقت به این نتیجه می رسیم که فوتبال ما چقدر مشکل دارد. روش من این است و به مسئولان باشگاه هم گفته ام، نمی توانم روش خودم را عوض کنم و سر حرفهایم هستم. بارها ضرر کردیم و بارها هم از داوری سود بردیم. من دلم می خواهد از آن مربیانی نباشم که تا دقیقه 90 از داور ناراضی باشم و بعد از آن در دقیقه 90 گل بزنیم و در نشست خبری بگویم داور مشکلی نداشت! ما باید آنقدر قوی باشیم که موقعیتِ خوب درست کنیم و حتی بازی باخته را برگردانیم.این روش من است و به بازیکنانم هم این موارد را گفته ام.


نویدکیا در پایان گفت: از آقای عظیمیان رئیس کارخانه تشکر می کنم که در کنار آقای ساکت زحمات زیادی کشیدند چون آنها تیم را به کسی دادند که مدرک مربیگری ندارد. این ریسک بزرگی بود و شاید اگر من بودم آن ریسک را نمی کردم. در آخر از خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و ... تشکر می کنم و امیدوارم فوتبال ما به سمتی برود که از فوتبال لذت ببریم. متاسفانه کار به جایی رسیده که مردم فقط از حواشی فوتبال لذت می برند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.