کد خبر: 1771337/13 زمان: 00:01   1400/05/09 بازدید: 13,523

بشتایم: تراکتوری‌ها را به آینده امیدوار کردیم

مربی تراکتور معتقد است حضور تماشاگران موجب می‌شد جایگاه بهتری از چهارم جدول کسب کنند.

به گزارش "ورزش سه"، بهزاد بشتایم پس از برتری تراکتور مقابل سایپا اظهار کرد: یک فصل سخت و طولانی را سپری کردیم؛ پس از یک سال فرسایشی خدا را شکر تمام بازیکنان و کادر فنی کارشان را به نحو احسن انجام دادند و توانستیم بازی آخر را ببریم و برای کسب سهمیه آسیایی امیدوار باشیم.

 

او ادامه داد: می‌دانستیم سایپا چیزی برای از دست دادن ندارد و برای برد می‌آید. ما هم طبق برنامه کادر فنی و آقای فیروز کریمی نتیجه گرفتیم. این برد را به تماشاگران تقدیم می‌کنیم؛ واقعا جای آنها خالی بود چون اگر هواداران بودند جایگاه بهتری کسب می‌کردیم.

 

مربی تراکتور اضافه کرد: بخاطر افتادن سایپا ناراحت هستیم. آنها تیم ریشه دار و بازیکن ساز هستند. امیدوارم مسؤولان سایپا تدبیری بیاندیشند تا این تیم به لیگ برتر برگردد.

 

بشتایم عنوان کرد: بچه‌های ما همدل شده بودند تا تراکتور جایگاه خوبی کسب کند. می‌خواستیم این بازی پایان خوشی برای ما باشد و تماشاگران امیدوار شوند تا سهمیه آسیایی را نسبت به بازی‌های حذفی بگیریم.

 

او تصریح کرد: حدود ۴۰ روز دیگر در مرحله حذفی آسیا بازی داریم که برد مقابل سایپا، پایان خوشی برای ما در این فصل شد و این پیروزی موجب شد تا اگر ما در تراکتور باشیم، هواداران را به آینده امیدوار کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.