کد خبر: 1771376/1 زمان: 00:56   1400/05/09 بازدید: 7,340

ترابی: همه به قدرت ما اعتراف می‌کنند

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با پنجمین قهرمانی پرسپولیس همه به قدرت این تیم اعتراف می‌کنند.

مهدی ترابی پس از پنجمین قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: به هوادارانمان تبریک می‌گویم. قبل از بازی جلوی در آمدند و شرمنده‌مان کردند. از دقیقه ۸۰ به بعد صدایشان می‌آمد. دمشان گرم آمدند و به ما انرژی دادند. خدا را شکر شرمنده آنها نشدیم. امیدوارم بتوانیم این روند را سال های دیگر و انشالله در آسیا ادامه بدهیم و بتوانیم دلشان را شاد کنیم.

 

ترابی در واکنش به جدایی‌اش از پرسپولیس و بازگشت دوباره‌اش گفت: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. مهم نیست چه کسی هست و چه کسی نیست. همیشه عملکرد خوب خودش را نشان می‌دهد و یواش یواش همه رقبا به این اعتراف می‌کنند که این قدرت پرسپولیس است که نتیجه می‌گیرد. امیدوارم سال بعد و در همین بازی‌های آسیایی که پیش رو داریم بتوانیم عملکرد خوبمان را ادامه بدهیم و جا‌م‌های زیادی به هوادارانمان بدهیم. سهم همه بچه‌ها یک جور است و همه برای موفقیت پرسپولیس تلاش می‌کنند. 

 

هافبک تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که کدام قهرمانی سخت‌تر بود گفت: این قهرمانی سخت‌تر بود. انصافا سپاهان خیلی خوب بود. خدا را شکر خدا لطفش شامل حال ما شد و توانستیم از دو امتیاز اختلافی که داشتیم استفاده کنیم و در نهایت قهرمان شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.