کد خبر: 1771379/34 زمان: 01:01   1400/05/09 بازدید: 16,045

ماتم در بنیان دیزل؛ سایپا رفت (عکس)

سایپا به لیگ یک سقوط کرد. در شبی که با نتیجه 5-1 نتیجه را به تیم تراکتور واگذار کرد و جای هیچ گونه حرف و حدیثی باقی نگذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، حالا به نظر می رسد فراز کمالوند می دانست که این تیم دیگر راه چاره ای ندارد و به همین بهانه در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها از سمت خود استعفاء کرد تا این سقوط به پای سعید اخباری نوشته شود. مربی که تیم ابتدای فصل او یعنی ماشین سازی هم به لیگ یک سقوط کرد.

 

 

البته که در سقوط سایپا به دسته اول ابراهیم صادقی هم دخیل است و مدیران تیم که تصمیمات آنها منجر به بقای تیم در لیگ برتر نشد. در فوتبال همان طور که همه در موفقیت نقش دارند همه در ناکامی هم سهیم هستند. در پایان بازی تراکتور – سایپا که با شکست تلخ و باور نکردنی نارنجی پوشان همراه بود افسوس و ناراحتی در چهره سایپایی ها مشهود بود اما در فوتبال افسوس و پشیمانی در خارج از زمین چیزی را تغییر نمی دهد. همیشه می گویند فوتبالیست باید در زمین به اندازه ای تلاش کند که وقتی داور در سوت خود به علامت پایان بازی می دمد سرش را پایین نیاندازد و شرمنده کسی نباشد.

 

 

 

و البته فوتبال ادامه دارد. سایپا از همین امروز باید برای صعود به لیگ برتر برنامه ریزی کند. روی اشتباهات گذشته خط بطلان بکشد و با درس گرفتن از آنها برای آینده ای بهتر برنامه ریزی کند. از یاد نبرده ایم این تیم سابقه قهرمانی در لیگ برتر را در کارنامه دارد. یک فصل دوری از لیگ برتر جریمه سایپا برای نمایش هایی است که این فصل داشته است و باید این تاوان را پس دهد تا از این پس حضور در لیگ برتر را قدر بداند.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.