کد خبر: 1771380/13 زمان: 01:03   1400/05/09 بازدید: 53,926

حرفهای تند و تلخ بعد از تساوی؛

قلعه‌نویی: تاون این کارها را خواهید داد

سرمربی گل‌گهر نسبت به ناعدالتی‌ها علیه او و تیمش گلایه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی پس از دیدار با نساجی در نشست خبری گفت: آنقدر خسته هستم که نمی‌دانم چه بگویم. خستگی یک سال ظلم روی دوش‌مان است. یک سال به ما ظلم کردند و من آنها را به خدا واگذار می‌کنم. به تیمی که شهرش ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و سال دوم حضورش در لیگ است، ظلم کردند. امیدوارم خودشان و وجدانشان بدانند با این تیم چه کردند. از کمیته داوران و شخص کامرانی‌فر نهایت تشکر را دارم و برخی داوران که خوب کار کردند.

 

او در خصوص دیدار با نساجی اظهار کرد: در نیمه اول یک مقدار استرس داشتیم و در همین استرس‌ها روی ضدحمله‌ها گل خوردیم. در نیمه دوم برگشتیم. هم داور و هم تیر دروازه نمی‌خواست که ما گلزنی کنیم. دو پنالتی صد درصد برای ما نگرفتند. با این شرایط از بچه‌ها تشکر می‌کنم. واقعا نمی‌دانم چه بگویم چون شرایط روحی خوبی ندارم. امسال به ما ظلم شد، اگر هم حرفی بزنیم هم فایده‌ای ندارد و محرو‌ممان می‌کنند.

 

سرمربی گل‌گهر با بیان اینکه ۲۳ ضربه به تیر دروازه زدیم که بی‌سابقه بوده است، ابراز کرد: در نیمه دوم ۱۰ تعویض انجام شد و دروازه‌بان حریف سه بار روی زمین افتاد. داور ۶ دقیقه وقت اضافه ‌گرفت و راس ۶ دقیقه سوت را می‌زند. نمی‌دانم چرا این قانون در بازی با تراکتور اجرا نشد که کلا ۲۰ ثانیه در آن مسابقه وقت تلف شد، اما بیش از یک دقیقه وقت اضافه گرفتند به هر حال بالای سر ما خدا هست و ظلم هم پایدار نخواهد بود.

 

قلعه‌نویی یادآور شد: از لحاظ فنی تیم خوبی بودیم اما وقتی ظلم می‌شود نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. کار به جایی رسیده بود که وقتی عدالت در مورد تیم ما رعایت می‌شد تعجب می‌کردیم. در این مسابقه که مهم هم بود داوری گذاشتند که شرایط بازی از دستش در رفت.

 

او در مورد ادامه همکاری با گل‌گهر و اشاره‌اش به ظلم علیه این تیم تاکید کرد: این ظلم برای الان نیست و از دو سال قبل آغاز شده است و ادامه‌دار است. به هر کدام از آقایان هم می‌گوییم به ما جواب می‌دهند که سخت نگیرید و اشکال ندارد. این چیزی نیست که من بتوانم کاری انجام دهد.

 

سرمربی گل‌گهر در خصوص شانس این تیم در جام حذفی گفت: بخشی از بازی درون زمین است و بخشی دیگر دست من نیست. ما از نظر فنی تیم خیلی خوبی هستیم، امیدوارم آنهایی که این ظلم را در حق ما کردند، پیش وجدان خود آرام باشند.

 

او در مورد دیدار با استقلال در جام حذفی و اینکه باشگاه تدابیری برای جلوگیری از ناداوری‌ها انجام داده است یا خیر، عنوان کرد: آنها مشکل‌شان من هستم. با تیم‌های دیگر هم بودم، همین اتفاق برایم افتاد. اگر بخواهم نام ببرم، در ۲۰ مسابقه ناداوری‌ها صورت گرفت. امسال دیگر اظهر من الشمس است. اگر از روز اول بخواهیم حساب کنیم ببینید چند امتیاز از ما گرفتند. من دیگر نمی‌توانم حرف بزنم، چون اگر صحبت کنم محروم خواهم شد. بعضی مربیان مانند من یا بازیکنان مانند منشا اگر حرکتی کنند درجا حکم می‌دهند. اصلا به اتوبوس نرسیده حکم را می‌دهند. شاید برخی دیگر مصونیت دارند. حالا هم اگر حرفی بزنم تا تهران نرسیده حکم بدهند.

 

سرمربی گل‌گهر عنوان کرد: خدایی بالای سر است و یک برگ هم بدون اذن او به زمین نمی‌افتد، اما به هر حال کارهایی تاوان دارد. دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. ما می‌گوییم ظلم شده و نمی‌دانیم هدایت‌شده است یا خیر. در چند مسابقه پنالتی ما را نگرفتند و زمانی هم که پنالتی می‌گیرند، همه تعجب می‌کنند. اشکال ندارد. ما عادت کرده‌ایم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.