کد خبر: 1771400/1 زمان: 01:43   1400/05/09 بازدید: 3,503

نساجی به داشتن این شخص ببالد!

زامهران: نمایشی شرافتمندانه داشتیم

فرزاد زامهران آخرین گل نساجی در لیگ بیستم را به ثمر رساند و خودش را نیز در این فصل ۵ گله کرد تا خاطره ای خوش از خود به جا بگذارد.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران دو گل به  گل گهر زد و در نهایت بازی به نتیجه تساوی کشید و شاگردان امیر قلعه‌نویی از کسب سهمیه آسیایی بازماندند فرزاد زامهران در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی آخر بود و با اینکه در جدول شرایط برای ما تغییر نمی کرد ولی به خواسته آقای ساکت الهامی آمدیم که فوتبال جوانمردانه و پاک را به نمایش بگذاریم و در نهایت بازی با نتیجه مساوی تمام شد.


وی در مورد اینکه به گل گهر سیرجان اجازه ندادند سهمیه کسب کند ادامه داد: ما نیامده بودیم که به کسی اجازه بدهیم یا ندهیم سهمیه بگیرد. ما برای خودمان فوتبال بازی و سعی کردیم که یک فوتبال شرافتمندانه را به نمایش بگذاریم.


این بازیکن در مورد حس و حالش بابت گلی که در آخرین بازی لیگ بیستم برای نساجی به ثمر رساند  عنوان کرد: خیلی خوشحالم که این فصل را با گل تمام کردم و ۵ گله شدم. سال خوبی را در نساجی سپری کردم و بابت این قضیه خشنودم. از همه مردم مازندران بخصوص  هواداران نساجی به خاطر حمایت هایشان در این فصل  ممنون هستم. کمکهای آنها واقعا ما را رو به جلو برد.


او در ادامه صحبت هایش اضافه کرد:  تشکر ویژه می‌کنم از آقای حدادیان، او بهترین مالکی است که من در این سال‌ها که فوتبال بازی کردم دیدم و اگر او نبود نساجی شرایط سختی را سپری می‌کرد و با همت و تلاش آقای حدادیان و مدیرعامل آقای سیف الله پور و رئیس هیئت مدیره آقای دکتر اسدی که کمک کردند. افراد کاربلدی دور تیم ما جمع شدند و امیدوارم مردم مازندران قدر چنین مالک و مدیران را بدانند که می دانند. مازندران باید به داشتن چنین مالکی مثل آقای حدادیان ببالد.


وی در مورد اعتقاد بازیکنان گل گهر  مبنی بر اینکه در نیمه اول باید برایشان دو پنالتی گرفته می‌شد نظرش را اینگونه بیان کرد: اصلاً اینگونه نبود. گل گهر  شرایطی داشت که می‌توانست با پیروزی بر ما به کسب سهمیه نزدیک شود و به همین خاطر طبیعی بود که فشار از سمت آنها به داوری زیاد باشد اگر ما هم چنین شرایطی داشتیم فشار می‌آوردیم پنالتی که در نیمه اول نباید گرفته می‌شد و تازه فکر می‌کنم پنالتی که برای آنها گرفته شد هم من دقیقا آنجا  نبودم ولی احساس می کنم پنالتی نبود.


زامهران در مورد قطعی شدن بقا نساجی  چند هفته قبل از هفته پایانی لیگ  افزود: نیم فصل اول ما شرایط خیلی سختی را تجربه کرده بودیم. خیلی ها ما را از قبل سقوط کرده می‌دانستند اما با همت مالک و مدیران و آمدن آقا  ساکت که با آمدنش به اینجا به همه ما کمک کرد ممنون هستیم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.