کد خبر: 1771401/34 زمان: 01:44   1400/05/09 بازدید: 28,302

شوق و ذوق میرزایی برای قهرمانی سپاهان(عکس)

قهرمانی سپاهان به دست خودش نبود و برای رسیدن به جام علاوه بر شکست استقلال باید منتظر نتیجه گیری پیکان در برابر پرسپولیس می ماند.

به گزارش "ورزش سه"، این موضوعی بود که محرم نوید کیا سرمربی تیم سپاهان هم بدان اشاره کرده بود؛ با گفتن این جمله که شانس قهرمانی تیم پرسپولیس از ما بیشتر است. اما وی این را هم گفته بود که ما باید حرفه ای باشیم و بدون اطلاع از نتیجه بازی پرسپولیس به میدان برویم و با ارایه یک بازی خوب استقلال را شکست دهیم. به نظر می رسد انتقال داده ها از سوی محرم نوید کیا به بازیکنان تیم سپاهان به خوبی صورت گرفت. بطوریکه وقتی رضا میرزایی دروازه تیم استقلال را باز کرد با شوق و ذوق خاصی توپ را به سمت نیمه زمین آورد تا بازی از نو شروع شود. اشتیاق به گلزنی در تیم سپاهان حتی در دقایقی که نتیجه بازی پیکان – پرسپولیس به سود سرخ ها بود مشهود بود بطوریکه سجاد شهباززاده در دقیقه 85 دروازه تیم استقلال را باز کرد در حالی که سجاد هم به خوبی می دانست که گل او کمکی به تیم سپاهان برای قهرمانی نخواهد کرد.

 

 

 

سپاهان قهرمان نشد اما رضا میرزایی به درستی بعد از باز کردن دروازه استقلال ذوق و شوق خود را نشان داد. سپاهان قهرمان نشد اما استقلال را شکست داد. سپاهان قهرمان نشد در حالی که می دانست برد در برابر استقلال هم بی فایده است این تیم را شکست داد تا یک نایب قهرمان برنده باشد تا بازنده. سپاهان قهرمان نشد اما تا دقیقه 90 بازی با استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش کرد و شاید همین برای محرم نوید کیا قانع کننده باشد. او شب گذشته پیش از آنکه پیکان را به خاطر عدم نتیجه گیری در برابر پرسپولیس سرزنش کند به خود و تیمش ایراد وارد می کند که در برابر پیکان دو امتیاز حساس از دست داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.