کد خبر: 1771501/42 زمان: 13:40   1400/05/09 بازدید: 40,595

روزهای تلخ نوله؛

جوکوویچ خشم خود را سر راکت خالی کرد! (عکس)

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان در دیدار رده ‌بندی المپیک با نتیجه 2 بر 1 برابر پابلو کارنیو بوستا شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، نواک جوکوویچ، ستاره صربستانی و مطرح دنیای تنیس با قبول شکست مقابل کارنو باستا از اسپانیا در دیدار رده ‌بندی در رسیدن به مدال برنز المپیک ناکام ماند. البته نواک جوکوویچ در بخش میکس رقابت های تنیس نیز به دیدار رده بندی راه یافته و عصر امروز آخرین شانس های خود برای کسب مدال در المپیک را جست و جو خواهد کرد.

 

اما نواک جوکوویچ در این دیدار نیز بسیار عصبانی شده و راکت خود را به تو وسط میدان کوبید تا اینگونه خشم خود را از دو شکسست در 24 ساعت اخیر و از دست دادن شانس دریافت مدال طلا نشان دهد. همچنین او یک بار راکت خود را به سمت سکوهای خالی نیز پرتاب کرد.

البته این اولین بار نبود که جوکویچ دست به چنین کاری زده است. او یک سال پیش و بعد از پیروزی مقابل دومینیک کوفر در مرحله یک چهارم نهایی اوپن ایتالیا راکت خود را به زمین کوبیده بود. جوکوویچ  در آن مقطع در مورد این رفتار خود گفت: "باید اعتراف کنم این اولین و آخرین راکتی نیست که من در دوران ورزش ام خود می شکنم. من در گذشته نیز چنین رفتاری داشته ام و احتمالا دوباره آن را تکرار خواهم کرد."

 

 

 

 

 

 

 

 

روز جمعه امید جوکوویچ برای فتح گلدن اسلم بعد از شکست مقابل الکساندر زورف در جدال نیمه نهایی به پایان رسید. جوکوویچ که از عملکرد خود در مراحل آخر مسابقه راضی نبود گفت: "احساس وحشتناکی دارم. بازی من خراب شد.

 

من به زورف اجازه دادم بازی خود را دیکته کند. فشار زیادی همگام بازی برای کشور خود در المپیک وجود دارد. من اما از نظر احساسی خسته بودم که به اینجا آمدم، اما با انگیزه فراوان برای کسب مدال برای کشورم مبارزه خواهم کرد و امیدوارم حداقل از یکی از فرصت ها استفاده کنم. "

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.