کد خبر: 1771796/44 زمان: 21:32   1400/05/10 بازدید: 7,591

چرا جمشیدی مقابل فرانسه به نیمکت چسبید؟

یکی از بازیکنان باتجربه تیم ملی بسکتبال در بازی با فرانسه به شکل عجیبی سه کوارتر روی نیمکت نشست.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه مهران شاهین طبع در هر سه بازی تیم ملی بسکتبال در المپیک سعی کرد از تمامی بازیکنانش بهره ببرد و در دقایق مختلف از توانایی شاگردانش در پست های مختلف استفاده کند، در بازی با فرانسه که ایران امیدوار به کسب یک نتیجه آبرومندانه بود، یکی از ملی پوشان باتجربه بعد از نمایش قابل قبول در کوارتر نخست تا پایان بازی به نیمکت چسبید.

 


محمد جمشیدی که در بازی با آمریکا یکی از ستاره های ایران بود و توانست 14 امتیاز کسب کند، در بازی با فرانسه هم در کوارتر اول به میدان رفت، اما با وجود ثبت 4 پاس گل و 2 امتیاز در ادامه بازی روی نیمکت نشست.


این بازیکن باتجربه که در ادامه می توانست حداقل برای دقایقی وارد میدان شود، تا پایان مسابقه روی نیمکت حضور داشت. این تصور به وجود آمد که شاید جمشیدی دچار مصدومیتی شده که شاهین طبع چنین تصمیمی گرفته، اما خبرها حاکی از این است که او مشکلی از این بابت نداشته و با نظر سرمربی نیمکت نشین شده است.

 


باید دید مهران شاهین طبع چه توجیهی برای این تصمیم خود داشته و چطور یکی از بازیکنان باتجربه تیم ملی در بازی با فرانسه به شکلی عجیب نیمکت نشین شده است.


جالب اینکه جمشیدی فصل گذشته شاگرد مهران شاهین طبع در شهرداری گرگان بوده، اما برای فصل جدید به این تیم وفادار مانده، در حالی که سرمربی تیم ملی به شیمیدر پیوسته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.