کد خبر: 1771840/44 زمان: 08:47   1400/05/11 بازدید: 41,823

فرنگی کار ایرانی به نیمه نهایی رسید

پرواز جادویی گرایی در لحظه پایانی(عکس)

محمدعلی گرایی با یک بازگشت فوق العاده در لحظات پایانی خودش را به نیمه نهایی رساند.

به گزارش "ورزش سه"، محمدعلی گرایی که به عنوان باتجربه ترین فرنگی کار اعزامی ایران و شانس اول کسب مدال در تیم محمد بنا امروز در وزن 77 کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفته است، بعد از پیروزی در گام اول مقابل رقیب کوبایی، در گام دوم برابر استارچویچ از کرواسی به میدان رفت.


فرنگی کار ایرانی که با کار کردن بیشتر اخطار اول را از حریف گرفت، در خاک برخلاف معمول نتوانست سالتوباراندازهای دیدنی خود را اجرا کند.


وقت دوم در شرایطی آغاز شد که گرایی یک امتیاز پیش بود، اما داوران با وجود فعالیت بیشتر گرایی به او اخطار دادند و کشتی برابر یک شد. گرایی در خاک دو بار توسط فرنگی کار کرواسی بارانداز شد تا در آستانه شکست قرار بگیرد.


در فاصله حدود 40 ثانیه به پایان گرایی 4 امتیاز عقب بود، اما دست از تلاش برنداشت. او ابتدا با فشار به حریف توانست 2 امتیاز به خاطر فرار از او تشک بگیرد.

 

 

 

 

 


فقط 10 ثانیه به آخر مانده بود و گرایی که شانسی برای خود در حالت سرپا نمی دید، به پرواز درآمد و به یک فن عجیب و فوق العاده رقیبش را به پل زد. داوران ابتدا به او 4 امتیاز دادند، اما اعتراض کشتی گیر رقیب باعث شد داوران فقط دو امتیاز به گرایی بدهند.


با این حال کشتی 5 بر 5 شد، اما گرایی به خاطر گرفتن امتیاز آخر برنده از تشک بیرون آمد و به نیمه نهایی رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.