کد خبر: 1771843/44 زمان: 09:06   1400/05/11 بازدید: 29,472

محمدعلی باید نفر اول رنکینگ را در نیمه نهایی ببرد

اخلاقی: گرایی فن سنجاب پرنده را به خوبی اجرا کرد

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: گرایی تا ثانیه های آخر باور داشت که می‌تواند برنده باشد و فن سنجاب پرنده را به خوبی اجرا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حبیب اله اخلاقی پس از پیروزی محمد علی گرایی  مقابل کشتی گیر کرواسی در بازی های المپیک توکیو عنوان کرد:  کشتی اول گرایی با کوبا خیلی نفس گیر بود . کشتی گیر کوبا خیلی پر زور بود و فشار زیادی  به او آورد. گرایی شش دقیقه در فشار بود. 


او ادامه داد: حریف بعدی او را کاملا شناخته بودیم. محمد علی تایم دوم  کاملاً رو به جلو حرکت می‌کرد و سه مرتبه هم داور به حریفش اخطار داد که مورد تایید قرار نگرفت. ثانیه های آخر خود او باور داشت که می تواند ببرد و فن سنجاب پرنده را اجرا کرد. او قبلا هم این فن را روی قهرمانان جهان اجرا کرده بود و خدا را شکر که در این کشتی هم موفق شد آن را به خوبی اجرا کند و در نهایت این کشتی نفس گیر و حساس به سود گرایی به پایان رسید. 


اخلاقی در مورد حریف گرایی در مرحله نیمه‌نهایی کشتی فرنگی بازی المپیک توکیو نیز گفت: حریف او از مجارستان و نفر اول رنکینگ است، کشتی‌گیر باهوشی است اما این انتظار را داریم که محمد علی این کشتی را هم با قاطعیت برنده شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.