کد خبر: 1771909/58 زمان: 13:42   1400/05/11 بازدید: 56,634

سنجاب پرنده تنها شاهکار محمد نبود؛

گرایی و کلکسیونی از فن های زیبا (عکس)

فرنگی کار دسته 77 کیلوگرم ایران، یکی از زیباترین صحنه های مبارزات امروز را در توکیو 2020 خلق کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کشتی فرنگی ایران در روز یازدهم بازی های المپیک 2020 نسبت به روز گذشته عملکرد بهتری داشت و هر دو ورزشکار ایرانی موفق به صعود به نیمه نهایی شدند. شماره یک کشتی های امروز ایران محمد گرایی بود؛ فرنگی کار 27 ساله شیرازی که با فن سنجاب پرنده خود در مسابقه یک چهارم نهایی، حسابی در فضای مجازی معروف شد.

 

پیش از صعود به یک چهارم نهایی و اجرای فن یاد شده اما گرایی، مبارزه ای بسیار زیبا در مرحله یک هشتم نهایی داشت. او در این مرحله موفق شد پنا فلورس از کوبا را ۷ بر ۳ شکست دهد. در وقت اول این مسابقه، گرایی یک سالتو بارنداز کلاسیک و زیبا را به نمایش گذاشت تا نشان دهد به خوبی کشتیِ ایرانی را فراگرفته است.

 

 

 

فلورنس در وقت اول به دلیل کم کاری در خاک نشست. گرایی که دوست داشت فن زیبا بزند، او را از زمین بلند کرد اما با توصیه مربیانش از اجرای فن صرفنظر کرده و فلورس را که بین زمین و هوا بود به روی تشک بازگرداند. فرنگی کار ایرانی که از آمادگی بدنی بالایی برخوردار بود، به راحتی نمی خواست فرصت خوب به دست آمده را از دست بدهد و یک بار دیگر حریف خود را از تشک کنده و بعد از مهیا کردن شرایط، یک سالتو بارانداز تر و تمیز را روی او اجرا کرد. فنی که 4 امتیاز برایش به همراه داشت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.