کد خبر: 1771945/42 زمان: 17:11   1400/05/11 بازدید: 28,652

در متن و حاشیه المپیک؛

بریتانیا بعد از 49 سال قهرمان المپیک شد

تیم پرش با اسب بریتانیا موفق به کسب مدال طلای تیمی در المپیک توکیو شد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرش با اسب بریتانیا آخرین بار در سال 1972 برنده این مسابقات شده بود و این اتفاق بعد از 49 سال برای این تیم تکرار شد. این یازدهمین مدال طلای تیم بریتانیا در بازی های 2020 است و حالا آنها رتبه ششم جدول اهدای مدال را به خود اختصاص داده اند. تیم ملی استرالیا در این مسابقات در رده دوم قرار گرفت و فرانسه نیز که در المپیک ریو در سال 2016 قهرمان شده بود، مدال برنز تیمی را به دست آورد.

 

تیم سه نفره بریتانیا شامل الیور تاونند، لورا کولت و تام مک ایوین در آخرین بازی روز دوشنبه رتبه اول را از آن خود کردند و البته الیور تاونند نیز در جدول رده بندی انفرادی پیش افتاد. او بعد از اتمام مسابقات گفت: "من خودم را کمی تحت فشار قرار دادم که این طبیعی بود. اما دو هم تیمی دیگر من با عملکرد شگفت انگیز خود کار را برای من خیلی آسان کرده بودند. روی ادامه مسابقات تمرکز می کنیم، اما جشن بزرگی پیش رو داریم و فکر نمی کنم همه چیز با یک فنجان چای تمام شود."

 

مک ایون نیز بعد از کسب این افتخار گفت: "ما ساعت های فراوانی تمرین کردیم تا بتوانیم به اینجا رسیده و چنین عملکردی را از خود نشان دهیم. این مدال نتیجه همه تلاش هایی بود که این گروه انجام داده است."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.