کد خبر: 1772170/58 زمان: 20:06   1400/05/12 بازدید: 48,388

والیبال المپیک؛

تشکیل دوباره گروه B در نیمه نهایی

آخرین تیم راه یافته به نیمه نهایی المپیک 2020 هم از گروه B بود.

به گزارش ورزش سه، مرحله یک چهارم نهایی رشته والیبال در المپیک 2020 امروز برگزار شد و طی آن 4 تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند. نکته قابل توجه در مورد صعود کنندگان این است که هر 4 تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی، تیم هایی هستند که از گروه دوم به مرحله حذفی صعود کرده بودند.

 

 

 

آخرین بازی این مرحله بین تیم فرانسه و لهستان برگزار شد؛ لهستان به عنوان آخرین نماینده گروه A حریف سرسختی به نام فرانسه را پیش رو داشت؛ تیمی که در مرحله گروهی نمایش خوبی نداشت و با 2 برد و به عنوان تیم چهارم صعود کرد تا مقابل صدرنشین گروه A قرار بگیرد. لهستان که بعد از شکست مقابل ایران، اوج گرفته و با 4 برد صدرنشین گروه شده بود به دنبال پایان دادن به ناکامی هایش در المپیک بود و امید زیادی به کسب برد مقابل فرانسه داشت.

 

 

 

 

لهستان مسابقه را بهتر شروع کرده و ست اول را با حساب 25 بر 21 به سود خود خاتمه داد. ست دوم اما فرانسه بهتر کار کرد و 25 بر 22 پیروز شد؛ این توالی در ست های سوم و چهارم هم ادامه داشت تا کار به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم فرانسه از آمادگی بدنی بالاتر بازیکنانش بهره برده و شکست 15 بر 9 را به روسیه تحمیل کرد تا به کسب پیروزی 3 بر 2 راهی مرحله نیمه نهایی شود.

 

 

 

 

به این ترتیب نفرین گروه ایران در المپیک 2020 با حذف لهستان تکمیل شد تا تیم های فرانسه، آرژانتین، برزیل و روسیه به عنوان چهار تیم صعود کننده از گروه B برای صعود به فینال در نیمه نهایی باهم رقابت کنند. در این مرحله روسیه مقابل برزیل قرار می گیرد و فرانسه هم به مصاف آرژانتین می رود.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.